Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 428
Zobaczcie. Tak wygląda 20(?) letnia dziewczyna. Ryj opuchnięty od alko, wory pod oczami i ten smutek w oczach. Jak sama pisała skończyła tylko gimnazjum, żyje chwilą. Niech robi co chce, ale dewiza życiowa YOLO jest utopią, za tydzień, dwa wykop się nią znudzi, ona będzie tak samo żyć dalej do czasu aż klienci będą przychodzić, ale lata mijają, przychodzą nowe, ładniejsze, młodsze dziewczyny. Tylko czekać aż media, bądź jakiś YouTuber zamieści wzmiankę o tej biednej dziewczynie w swoim filmie. Zdjęcia i filmy w internecie zostaną już zawsze. Jak Kuracyja stał się synonimem przegrywa, tak kleboldswaifu zostanie, już zostało, synonimem kure.wstwa w internecie.

Jeszcze te ponad 900 obserwujących jej profil? Co do #!$%@?...
#zwiedzamyswiatprostytucjizkleboldswaifu
#takaprawda #logikarozowychpaskow #oswiadczenie
P.....u - Zobaczcie. Tak wygląda 20(?) letnia dziewczyna. Ryj opuchnięty od alko, wor...

źródło: comment_15816007466iB0B6Dilf77BN3VKCUwJf.jpg

Pobierz
  • 161
@PeWuu: nic nie wspomniałem o bólu dupy, sam sobie to dopisałeś. Zapytałem się tylko czemu nie olejesz, zamiast komentować jej posty i pisać własne na jej temat, skoro Ci to przeszkadza? Twój post nic nie wniesie, zainteresowanych nie odstraszy. I nie najeżdżam na Ciebie, tylko próbuję zrozumieć, dlaczego po prostu nie olejesz tagu, tak jak np. ja zrobiłem to z tagami patostreamów? Jestem świadomy że istnieją, ale po prostu je ignoruję