Wpis z mikrobloga

Śmieszny neuropiarz postanowił mnie ostatnio zaczepić i poonanizować się razem z innymi neuropiarskimi foliarzami nad swoją impotencją intelektualną, przy okazji pięknie wystawiając się na strzał. Chodziło o to, że ów tęczowy szur nie miał w ogóle zielonego pojęcia, że istnieją jakieś organizacje żydowskie zgłaszające szerokie zainteresowanie mieniem Polskim a w związku z tym powstała ustawa JUST 447 (mimo, iż komentuje praktycznie każde znalezisko o tej sprawie XD). Postanowił więc wrzucić screena, że skoro nie mam zamiaru tłumaczyć tego do jego tęczowego zakutego łba to PRZECIEŻ NIE WIEM O CO WGL CHODZI Z TYM 447 HAHA!
Wysmażyłem temu dzieciakowi po krótce część historii, na jakieś dwie strony A4, jaka kryje się zarówno za zachowaniami organizacji żydowskich jak i za tą ustawą (w tym kwestię podobnych roszczeń w stronę Szwajcarii) - https://www.wykop.pl/wpis/47312965/poprosilem-kogos-ze-znaczkiem-stop-447-co-oznacza-/#comment-166957119.

Żodyn neuropejski foliarz nawet się nie zająknął, że cokolwiek odpowiedzieć XD Chociaż zaraz, najsłabsze ogniwo odpowiedziało i to w piękny, foliarski sposób odpowiedział jednym zdaniem (XD) obnażając całkowicie swoją znikomą inteligencję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież jak to bank może nie oddać własności jednego człowieka ludziom kompletnie z nim nie spokrewnionym, jak to może tak być XD ¯\_(ツ)_/¯
#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #konfederacja #polityka #urojenialewakoidalne
Richyrich - Śmieszny neuropiarz postanowił mnie ostatnio zaczepić i poonanizować się ...

źródło: comment_1581600253xP0DwkmmdU5zXpkmNTxOPJ.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 20
@Print_Screen Już przyleciał się tłumaczyć, akurat chyba w godziny pracy trafiłem. Zdejmij foliową czapeczkę i przestań się w końcu ośmieszać tym szuryzmem prawnym XD Tak dokładnie tym bardziej powinni dać majątek jakiegoś zmarłego bezpotomnie żyda na konto jakiejś organizacji XD
  • Odpowiedz
@Lipathor: Nie chce mi się tego tłumaczyć dziesiąty raz. Odsyłam do tego co wrzuciłem https://www.wykop.pl/wpis/47312965/poprosilem-kogos-ze-znaczkiem-stop-447-co-oznacza-/#comment-166957119. Taki to jest wpływ, że nawet nie na zakulisowych spotkaniach rządowych, tylko normalnie w świetle kamer sekretarz stanu USA w twarz Polakom powiedział, że mają płacić roszczenia: https://www.youtube.com/watch?v=dzy1gWJbxrA (3:05).
  • Odpowiedz
@Richyrich print skrin to jest troll pisowski od Ziobry i to widać po jego fetyszu do konfy. Obecnie jedyną formacją która ciśnie po konfie to PiS, ich narryracja się pokrywa.
Btw. Nie posiadanie tego trolla na czarno to idiotyzm
  • Odpowiedz
print skrin to jest troll pisowski od Ziobry


@marv0oo: @Richyrich: to są trolle z NiskieSkładki'19 i mają swoje wtyki w byłym Kukizie. Jest też kilku ludzi z Wiosenki no i nie wiadomo ile jest z Porozumienia Jarkowego. Czyste PiSiaki konfederacją się tu nie zajmują, Jarkacz i ekipa szczują na PO/Lewica a Konfederacja zostawiona jest Gowinowi do szczucia.
  • Odpowiedz
@qluch: Coś tam wiesz ale nie do końca, wtyka w Kukizie jest taka ze jego córka to była jednego neuropka i sprzedawała nam info z wewnątrz za batony i fajki. Wiosenka to prawda, ale znów - to po prostu byli gejowscy kochankowie sam wiesz kogo. Tak czy siak przelewy przychodzą z zagranicy i są wypisane jakimiś ślaczkami, ja tam nie umiem tego odczytywać. Instrukcje przychodzą bezpośrednio na pejdżer po rosyjsku,
  • Odpowiedz
  • 8
@Richyrich Niepotrzebnie sobie nerwy psuć takimi psycholami, on tylko siedzi 24h i wypisuje swoje "siusiu kupa pierd" i nikt go poważnie nie traktuje po za może kilkoma ciężkimi przypadkami jak on.
  • Odpowiedz