Wpis z mikrobloga

Mirki nagrałem film ze swojego wysiewu nasion #chilizgobim o którym pisałem tutaj.

Pokazuje na nim jak krok po kroku przebiega u mnie wysiew. Wydaje mi się, że może to być pomocne osobom, które dopiero zaczynają swoją zabawę z chili :)

Film totalnie amatorski - będę wdzięczny za wszelkie uwagi. Mam nadzieję, że komuś się przyda ;)

Mam zamiar nagrywać takie filmy z każdego kolejnego etapu swojej uprawy. Następny to będzie pikowanie siewek ;)

#chili #chilihead #ogrodnictwo #ogrod #papryka #papryczki #domowyogrod #uprawa #rolnictwo #hobby #zainteresowania #youtube #poradnik
gobi12 - Mirki nagrałem film ze swojego wysiewu nasion #chilizgobim o którym pisałem ...
  • 6
@gobi12: Widziałem wczoraj od razu jak sie pojawł na jutube ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat sobie jadłem placki ziemniaczane z nagalah, dzisiaj tego cholera żałuje, z drugiej strony nie ma śmietany co by ostrość zabić xD
Nagalah to jednak do sosów najbardziej się nadaje ;)


@gobi12: Sosów mam juz kupe a papryki trzeba zużyć to dodaje do wszystkiego :D Ale jednak do zup lepsza niż do placków, za dużo je trzeba popijać :D