Wpis z mikrobloga

@Walenciakowa: Szczerze, mieszkam niedaleko Łodzi, setki razy w niej byłem, ale chyba nigdy na tym rynku :D Pewnie jest gdzieś na uboczu z dala od centrum.


@michael323: Jest rzut beretem od placu Wolności. Czyli w ścisłym centrum. Faktem jest, że nie pełni typowej roli rynku w innych miastach. Ostatnio wiem ze postawili na nim mega wielki diabelski młyn, nie wiem czy jeszcze stoi, nie mieszkam w Łodzi.
Tam nie ma gdzie obwodnicy a bardzo zrobić.


@Tosca303: Projekt obwodnicy jest gotowy już od prawie 10 lat. Tylko kasy brak. Cała nadzieja w budżecie metropolii, bo to zadanie ma najwyższy priorytet.

Jeżeli myślisz że masz zły dzień to pomyśl o rynku w Chorzowie, przez który leci droga krajowa 79


@japaapa: Bardzo krzywdzące sformułowanie w zestawieniu ze zdjęciem oddanego w ubiegłym roku placu, który mimo wszystko zmienił klimat tego miejsca.
Pobierz
źródło: comment_1581532137LOh6zXE5O0ObCdT0x6c49R.jpg
@Tosca303: http://www.mostykatowice.pl/dk79-chorzow

W skrócie:
- zaczyna się przy Stadionie Śląskim, gdzie odbija na północ w Parkową,
- potem biegnie między Szybem Prezydent a Lidlem,
- przez tereny byłej Huty Kościuszko, gdzie zbliża się do linii kolejowej 131,
- obok Żabich Dołów,
- włącza się do DW911 na wysokości węzła z DK94 w Bytomiu.

Władze lokalne mocno lobbują za tym, żeby włączyć ją do trasy S11 (wówczas "jedenastka" kończyłaby się na węźle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MshL: @z0m0wiec: jaki bait i jaki fake xd to jest prawda, wejdzie na google maps ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
jak już pisałem u góry, z góry to wygląda okropnie ale z dołu nie ma tak źle i nawet nie słychać tych jeżdżących samochodów