Wpis z mikrobloga

@mmems: i przez Nowy Sącz, Gorlice, Mszane, Wadowice, Sanok itd ( ͡° ͜ʖ ͡°) wracałem dk28 kiedyś na Śląsk z Bieszczad bo chciałem sobie zrobić wycieczkę krajoznawczą, a nie.lecieć a4. No i trochę.zmeczyla mnie ta droga, cały czas teren zabudowany praktycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@skalar_neonka: nie chodzi nawet o estakadę. Dziwi mnie tylko, że wystarczy na betonie położyć 3 palemki i kilka leżaków (zamiast pewnie wcześniej usuniętej roślinności) i ludzie to kupują jako miejsce na odpoczynek. Nigdy bym nie skorzystał z czegoś takiego, tym bardziej koło estakady.
  • Odpowiedz
@dirtydenier: Skąd pomysł, że w Kutnie jest tak strasznie? Mieszkam od wielu lat i nie dostałem depresji. W Kutnie nie ma jakiejś szczególnie dużej liczby zaniedbanych budynków (na pewno nie więcej niż średnia dla polskich miast), w dodatku jest dużo remontów od ~10 lat, np. na jednym z dwóch rynków, skoro w tym wątku mowa o rynkach http://panoramakutna.pl/nowe-zdjecia-jak-ida-prace-w-centrum-kutna-mamy-najnowsze-informacje/ (nie tym widocznym na załączonym zdjęciu). Notabene pośrodku załączonego zdjęcia na dole
staszek_tulejka - @dirtydenier: Skąd pomysł, że w Kutnie jest tak strasznie? Mieszkam...

źródło: comment_15816182416eRUVV49xgFZj7FC5Ecvim.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
niby gdzie


@Tosca303: Nie "niby", tylko od lat jest wytyczony ślad, działki są w MPZP już dawno oznaczone z przeznaczeniem pod drogę.
1. Żabie Doły to nie rezerwat.
2. Droga w obszar Żabich Dołów nie trafi, więc nie rozumiem w ogóle
  • Odpowiedz
@UowcaTroli: no to Zespół przyrodniczo-krajobrazowy, zresztą się ubiegają o status rezerwatu. I tak będzie tam ekoawantura, jeśli zechcą tam puścić drogę. Albo się z blokowiska #!$%@?ą. Byłeś kiedyś na Żabich Dołach? Zachęcam do odwiedzin, do przejścia się z Bytomia od Arki Bożka do Siemianowic tamtędy. Ciężko tam będzie drogę wcisnąć.
  • Odpowiedz