Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? to jest dramat!! ludzie to jest dramat!!

jadę właśnie autobusem z ukraińskim robolem który siedzi przede mną a ja na podwyższeniu na kole i jako #przegrywbezzycia spoglądam z góry na jego telefon z odpalonym messengerem a w nim rozmowa z p0lką.

Patrzę na jego rozmowę a tam miłosne wyznania do p0lko wspomagane tlumaczem bo nasz bohater ni w ząb nie zna polskiego, nawet mu źle przetlumaczyło i napisał do niej kocham cię siostro xD Typ nawet na bezczela każe sobie przelać 100 zł które odda po wypłacie a ona się na to zgadza i wysyła mu buziaki, no ludzie dramat!! A najgorsze że ta tępa szmata napisała ze przeleje mu ale jak skończy lekcje więc pewnie jest nauczycielką i wychowuję kolejne pokolenia polek kretynek...

To nie jest kraj dla mlodych mężczyzn skoro dla p0lek egzotyczny staje się ukraiński robol mieszkajacy w baraku myjący się co niedzielę. Najlepsze jest to że ten typ zaczął skręcać fajki ale nie stać go na filtry więc zawinął tyton w same bletki xDdd nawet nie w czy tak można palić

#p0lka #przegryw #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski
Obikok_Bartek - ja #!$%@? to jest dramat!! ludzie to jest dramat!!

jadę właśnie auto...

źródło: comment_1581406640DzKF8GvfSaLUzb3uNUUfEv.jpg

Pobierz
  • 17
@Obikok_Bartek: gdyby to była prawda, to bym kisł z przegrywa, co pewnie jedyne, co umie to język polski i jeszcze go dupa boli, ze ktoś nie umie języka, a może sobie kogoś znaleźć. Widocznie poza byciem ukrem jest w czymś lepszy od typowego Polaka.
@Zangan ciekawe #!$%@? w czym xD typowy ukr, #!$%@?ł z ukrainy do polszy bo najprostsze pracę które wykonuje na ukranie są u nas lepiej płatne. Cały hajs wydaje na fajki i na piwska w niedzielę a #!$%@? p0lki służy mu jako osłoda zanim wróci do mateczki ukrainy zostawiając kretynkę xD To pewnie w tym jego charakterze się zakochała xDDDD zapomniałem ze nawet nie mogą ze sobą odbyć rozmowy xD spadaj stulejarzu
@Obikok_Bartek a co tu sie dziwić. Zobacz jak wyglądają teraz kolesie na ulicach. Co drugi zniewieściały, a oczekiwania wobec kobiet mają wysokie. Przegrywają na rynku matrymonialnym i tyle.
@polik95: @venomik: @Zangan: @Obikok_Bartek: no ja znam już ze dwie p0lki, które związały się z Ukrem, więc jak widać nie jest to takie science-fiction. I bynajmniej nie mówimy tutaj o ukraińskim oligarsze, który przyjechał do Polski w ramach interesów xd.

Historyjka prawdziwa czy nie, meritum jest słuszne: na rynku matrymonialnym p0lka wybierze nawet osoby uznawane za członków niższej klasy społecznej, byle był "z zagranicy".
@Obikok_Bartek: Pojechali polscy chłopcy za granice zarabiać ojro i dolary, to nie ma kto w domu ruchać szpar które zostały.
Laski wybierają obcokrajowców bo są #!$%@? inni. Nie chodzi o to że lepsi czy gorsi, ale inni. Samo to że mówią w innym języku już powoduje wilgoć u takiej szpary.