Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@koroluk: Ja rozumiem ze zabijanie zwierzat jak i sama ich hodowla jest zla ale #wegetarianizm ma niesmaczne posilki. Wiec wygodniej jest mi byc egoista skazywac zwoerzeta na cierpienie by zjesc burgera z boczkiem. O wiele lepiej bym sie czul jakbym mogl nie "zabijac" i byc eko friendly ale lubie tez zjesc smacznie i dosyta. Jesli powstana dania wege smaczniejsze i sytsze od miesa to ludzie sie sami przerzuca :D Przeciez w
@Niebadzlosiem: Jeśli rozumiesz, że coś jest złe, a mimo to tak robisz, bo to przyjemne, to spokojnie możemy cię nazwać degeneratem. A to poziom niżej niż debil, który po prostu nie rozumie.

A twierdzenie, że wegetarianizm jest niesmaczny per se, zdradza cię również jako ignoranta, który zjadł w życiu pół kotleta sojowego i zgrywa krytyka kulinarnego. I któremu umyka fakt, że nawet on je w większości wegetariańsko, tylko tak tego nie
@koroluk #!$%@? w zwierzęta są zajebiscie smaczne tak działa natura silniejszy #!$%@? słabszego, nas robaki też wpierdzielaja po śmierci na masowa skalę i nikt o to afery nie robi. Życie jest za krótkie aby jeść coś ze względów ideologicznych
Zachowania powszechne w świecie zwierzęcym bywają potępiane, gdy robią je ludzie.


@koroluk: ale homoseksualizm wśród zwierząt jest stawiany jako przykład zachowania naturalnego. O co Ci chodzi? wybieramy sobie co wygodniejsze? To bardzo głupiutkie i niedojrzałe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koroluk: Bardziej probuje podejmowac dla mnie odpowiednie wybory moge sie #!$%@? ze tyle zachodu z przygotowaniem, tyle kasy a srednie w smaku albo isc na latwizne i dobrze tanio zjesc przy okazji mordujac zwierzaki. Mas racje nie jestem ekspertem od wege probowalem wielu dan i moim zdaniem 100℅ wegetarianizm podchodzi pod ascetyzm :P
ale homoseksualizm wśród zwierząt jest stawiany jako przykład zachowania naturalnego


@PajonkPafnucy:

koroluk: skumaj, że lewackie "homoseksualizm występuje w naturze" nie funkcjonuje jako samodzielny argument, tylko jest odpowiedzią (...)

jest to rozumowanie debilne w każdym przypadku i nigdy go nie aprobowałem.

Ty czytasz te komentarze czy tak sobie wpadasz pisząc co ci na myśl wpadnie?
@koroluk ludzie mają wybór i dlatego większość je mięso. Jeżeli ludzie wprowadza żywność równie smaczna i pożywna co mięso to z chęcią się przeżycie. Jednak moje dobro cenie nad dobrem innych. Nie mówiąc o zwierzętach.
@PajonkPafnucy: Trochę niedorzeczne. Wchodzisz, zadajesz pytania, ale nie interesuje cię odpowiedź. Wyśmiewasz poglądy, których w zasadzie ktoś nie ma.
I tutaj zgadzam się z korolukiem- w naturze mamy mnóstwo wspaniałych rzeczy (zioła, przyprawy, krajobrazy) ale też i rzeczy okropne (klęski żywiołowe, gwałty, mordercze toksyny). To czy coś występuje w naturze nie ma znaczenia, chyba że jest odpowiedzią na "to jest nienaturalne"
@PajonkPafnucy: Ale to jest ten powód? Wysmiewasz nieistniejące poglądy "bo nie będzie odpowiedzi"? Nie rozumiem. Równie dobrze możesz wchodzić na profile zbanowanych użytkowników i zarzucać im popieranie czystek etnicznych. Tam też nie będzie odpowiedzi, ale nie widzę żeby to miał być powód do czegokolwiek.

I gdzie działa wybiórczo? Bo jeśli znów pijesz do tego homoseksualizmu to nawet ci zacytowałem fragment jego wypowiedzi gdzie wcale nie uważa, że "w naturze znaczy dobre",
@Leszcz_Bagienny: No nie, łośku, jedzenie mięsa nie jest "podstawą do życia" w przypadku ludzi. Można żyć bez mięsa.

Kwestionowanie tego banału jest niepokojące, bo nie tylko stanowi odrzucenie nauki, ale świadczy też o negacji otaczającej rzeczywistości. Tysiące wegetarian w Polsce nie istnieją i nie ma takiego kraju jak Indie! Nie brnij w to szaleństwo, bo cię wsadzą w kaftan.