Wpis z mikrobloga

Wykop.pl - portal, gdzie użytkownikom marzą się zabójstwa przeciwników politycznych i dyskutują sobie jak to najlepiej zrobić.

Czy najlepiej ją odstrzelić? A może potrącić samochodem na ulicy? Albo sfingować napad rabunkowy?

Najlepsze jest to, że @Moderacja nie widzi nic w tym złego.

Fajny portal prowadzisz @m__b - "elita internetu".

#neuropa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #wykop #shitwykopsays #moderacjacontent
rzep - Wykop.pl - portal, gdzie użytkownikom marzą się zabójstwa przeciwników polityc...

źródło: comment_158125532581VXIrC36imxnntFe1uVhS.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rzep: Tak działają służby na całym świecie, piewcy demokracji USA także, nikogo nie chcę zabijać, wystarczy aresztować jakimś sposobem.
  • Odpowiedz
@Bukov

Nom, wszystkie służby na całym świecie tak działają. Ostatnio słyszałem, jak niemieckie, francuskie i brytyjskie służby zaczęły odstrzeliwać czynnie działających polityków z Unii Europejskiej, bo ingerowały w interesy tychże państw.
  • Odpowiedz
@ppp0laczek: Co złego jest w tym zdaniu? Polacy nie doznali krzywdy z rąk faszystów a od komunistów owszem, no chyba, że f-----m mylisz z nazizmem (narodowym socjalizmem)?
  • Odpowiedz
@Neubert: Nie wiem jak działają służby niemieckie ale brytyjskie, amerykańskie, chińskie czy rosyjskie nie cofają się, próbując zwalczyć zagrożenie dla interesów własnego Państwa.
  • Odpowiedz
@Bukov

Polacy nie doznali krzywdy z rąk faszystów a od komunistów owszem, no chyba, że f-----m mylisz z nazizmem


No i co z tego, że Polacy nie doznali krzywd z rąk faszystów? To zapewnia im immunitet w twoich oczach? Krzywda Polaka różni się czymkolwiek od krzywdy obywatela innej narodowości?
  • Odpowiedz
Tak działają służby na całym świecie, piewcy demokracji USA także, nikogo nie chcę zabijać, wystarczy aresztować jakimś sposobem.


@Bukov: Nie, nie działają. Żaden cywilizowany rząd nie "odstrzeliwuje" czy nawet aresztuje ludzi za to, że są przeciwnikami politycznymi rządzących. "Odstrzelić" to sobie można ukrywającego się zbrodniarza wojennego czy terrorystę pokroju Bin-Ladena a i tak robi się to tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Tobie się chyba marzą sowieckie standardy.

Dawno takich idiotyzmów nie
  • Odpowiedz
@rzep: Już od dawna wspólnym mianownikiem, który spaja odbyt.pl nie są jakieś nawet konkretne poglądy czy ideologie, tylko zwykłe antyludzkie s----------e, nienawiść, kult siły i przemocy. Obojętnie wobec kogo, wróg się zawsze znajdzie od samotnych matek przez taksówkarzy po górali.

To źli ludzie, Kuba.Ale na szczęście nie zawodowcy tylko głupki, przegrywy i biedaki których wszyscy ruchają jak chcą.
  • Odpowiedz
To mało wiesz o polityce.


@Bukov: Ty nie masz o niej zielonego pojęcia. Pokaż mi które cywilizowane kraje mordują swoich przeciwników politycznych?

Jesteś chorym z nienawiści człowiekiem.

Skoro tak lubisz służby, to twój wpis zostanie w poniedziałek im zgłoszony.
  • Odpowiedz
Czy najlepiej ją odstrzelić? A może potrącić samochodem na ulicy? Albo sfingować napad rabunkowy?


@rzep: Najlepiej upozorować s---------o, ewentualnie dokonać akcji takiej jak na Popiełuszce.

Polacy nie doznali krzywdy z rąk
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Tak działają służby na całym świecie, piewcy demokracji USA także, nikogo nie chcę zabijać, wystarczy aresztować jakimś sposobem.


@Bukov: Nie, nie działają. Żaden cywilizowany rząd nie "odstrzeliwuje" czy nawet aresztuje ludzi za to, że są przeciwnikami politycznymi rządzących. "Odstrzelić" to sobie można ukrywającego się zbrodniarza wojennego czy terrorystę pokroju Bin-Ladena a i tak robi się to tylko w wyjątkowych sytuacjach.


@rzep: obejrzyj sobie jakiś dokument o Wenezueli i
  • Odpowiedz