Wpis z mikrobloga

Wykop.pl - portal, gdzie użytkownikom marzą się zabójstwa przeciwników politycznych i dyskutują sobie jak to najlepiej zrobić.

Czy najlepiej ją odstrzelić? A może potrącić samochodem na ulicy? Albo sfingować napad rabunkowy?

Najlepsze jest to, że @Moderacja nie widzi nic w tym złego.

Fajny portal prowadzisz @m__b - "elita internetu".

#neuropa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #wykop #shitwykopsays #moderacjacontent
rzep - Wykop.pl - portal, gdzie użytkownikom marzą się zabójstwa przeciwników polityc...

źródło: comment_158125532581VXIrC36imxnntFe1uVhS.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rzep: ja też nie widzę nic złego w rozmowie na tematy, które mają i miały miejsce na świecie. Najlepszym przykładem są oprawcy z izraela, ktorzy porywali i zabijali mając w dupie prawo międzynarodowe. W Palestynie też mordują dzieci, cywili - TERAZ, W TEJ CHWILI TO SIĘ TAM DZIEJE. Czemu za nimi nie płaczesz? Słyszałeś kiedyś o wolności wypowiedzi?
  • Odpowiedz
@Print_Screen: Napisał półgłówek, który na poprzednim koncie promował mordowanie ''prawaków'' za co dostał bana, a po groźbach zgłoszenia komentarza na policji obsrał zbroję, usunął konto i zniknął na parę miesięcy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rzep: a chociażby ostatnio Sulejmaniego zabili xD Fidela Castro chcieli zabić niejednokrotnie xD
Do poczytania np. Operacja Kondor albo Targeted killing. Tego tematu z Wenezuelą nie dam rady teraz znaleźć, ale przygotowywano zamachy lub wypadki samochodowe, w których ginęli przeciwnicy polityczni.
Zabijano ludzi, którzy szkodzili interesom kraju.
O Mossadzie czy Ruskich i ich jazdach to już nawet nie wspominam xD
  • Odpowiedz
@rzep: ja nigdy w życiu bym nie zrobił krzywdy człowiekowi za jego poglądy polityczne, które są sprzeczne z moimi. Mogę się na tego kogoś denerwować, ale nie daje mi to prawa go atakować.
  • Odpowiedz
@prnppp: Suleimani był generałem w reżimie z którym USA jest na wojennej ścieżce, był uznawany przez USA za terrorystę, były nałożone na niego sankcje przez UN i był powiązany z atakami na amerykańską ambasadę i bazę wojskową.

Pomimo tego zabicie to było powszechnie skrytykowane przez większość organizacji międzynarodowych jak i ekspertów w USA i na świecie.

Weź to porównaj do tej kobiety po czym puknij się w głowę.
  • Odpowiedz
@rzep w normalnym państwie to normalne praktyki... Więc albo masz 15lat i jestes zbyt młody aby pewne sprawy ogarniac albo jesteś imbecylem znający świat z kolorowych seriali...
  • Odpowiedz