Wpis z mikrobloga

Wykop.pl - portal, gdzie użytkownikom marzą się zabójstwa przeciwników politycznych i dyskutują sobie jak to najlepiej zrobić.

Czy najlepiej ją odstrzelić? A może potrącić samochodem na ulicy? Albo sfingować napad rabunkowy?

Najlepsze jest to, że @Moderacja nie widzi nic w tym złego.

Fajny portal prowadzisz @m__b - "elita internetu".

#neuropa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #wykop #shitwykopsays #moderacjacontent
Pobierz rzep - Wykop.pl - portal, gdzie użytkownikom marzą się zabójstwa przeciwników polityc...
źródło: comment_158125532581VXIrC36imxnntFe1uVhS.jpg
  • 61
@Neubert: Nie wiem jak działają służby niemieckie ale brytyjskie, amerykańskie, chińskie czy rosyjskie nie cofają się, próbując zwalczyć zagrożenie dla interesów własnego Państwa.
Tak działają służby na całym świecie, piewcy demokracji USA także, nikogo nie chcę zabijać, wystarczy aresztować jakimś sposobem.


@Bukov: Nie, nie działają. Żaden cywilizowany rząd nie "odstrzeliwuje" czy nawet aresztuje ludzi za to, że są przeciwnikami politycznymi rządzących. "Odstrzelić" to sobie można ukrywającego się zbrodniarza wojennego czy terrorystę pokroju Bin-Ladena a i tak robi się to tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Tobie się chyba marzą sowieckie standardy.

Dawno takich idiotyzmów nie czytałem.
@rzep: Już od dawna wspólnym mianownikiem, który spaja odbyt.pl nie są jakieś nawet konkretne poglądy czy ideologie, tylko zwykłe antyludzkie #!$%@?, nienawiść, kult siły i przemocy. Obojętnie wobec kogo, wróg się zawsze znajdzie od samotnych matek przez taksówkarzy po górali.

To źli ludzie, Kuba.Ale na szczęście nie zawodowcy tylko głupki, przegrywy i biedaki których wszyscy ruchają jak chcą.
Czy najlepiej ją odstrzelić? A może potrącić samochodem na ulicy? Albo sfingować napad rabunkowy?


@rzep: Najlepiej upozorować samobójstwo, ewentualnie dokonać akcji takiej jak na Popiełuszce.

Polacy nie doznali krzywdy z rąk faszystów


@Bukov: No druga wojna nie miała miejsca tak?

jawny wróg


Jedynym jawnym wrogiem Polski na razie są PiSowcy.

Kto kazał PiSowi rozwalać sądownictwo?

Zresztą

Wszystko w celu wsparcia rezolucji nt sądownictwa w Polsce, pilnując aby jak najmocniej uderzała
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Tak działają służby na całym świecie, piewcy demokracji USA także, nikogo nie chcę zabijać, wystarczy aresztować jakimś sposobem.


@Bukov: Nie, nie działają. Żaden cywilizowany rząd nie "odstrzeliwuje" czy nawet aresztuje ludzi za to, że są przeciwnikami politycznymi rządzących. "Odstrzelić" to sobie można ukrywającego się zbrodniarza wojennego czy terrorystę pokroju Bin-Ladena a i tak robi się to tylko w wyjątkowych sytuacjach.


@rzep: obejrzyj sobie jakiś dokument o Wenezueli i co robiła