Wpis z mikrobloga

Gniję z ludzi którzy w 2020 roku dalej uważają gejów i lesbijki za jakiś gorszy sort którym się nie należą żadne prawa typu prawo do organizowania marszów, prawo do zawarcia związku formalnego, dziedziczenia, wychowywania dzieci

I to najlepsze jest to, że są to przeważnie samotne samce które do swojego pierwotnego lęku przed penetracją i swoimi kobiecymi cechami dorabiają jakąś ideologię która mówi że LGBT niszczy rodziny, dzieci, moralność i w ogóle porządek świata i wszechświata :D

A już prawdziwe kombo jest jeśli taki osobnik jest katolikiem XD Wtedy trzeba słuchać że oni szanują i kochają geja tak jak każdego człowieka ale najlepiej niech nie mówi kim jest, niech udaje hetero bo oni tak chcą, najlepiej żeby nie istniał XDDD

a PIS wykorzystuje lęki ludzi żeby wprowadzić więcej podziałów w społeczeństwie i rządzić wg zasady dziel i rządź

Ludzie obudźcie się! Co niszczy rodziny które znam:
- Alkohol
- Zdrady
- Kłótnie o majątek
- Bieda
Dlaczego nie kierujecie swojej energii żeby walczyć np z alkoholizmem skoro tak Wam zależy na ochronie dzieci? Jest tyle organizacji charytatywnych. Nie znam żadnej rodziny "zniszczonej" przez LGBT, znam za to z 10 zniszczonych przez alkohol, w tym 2 w mojej.

#lgbt #homoseksualizm #bekazprawakow #bekazkatoli #teczowepaski #heheszki #bekazpodludzi #bekazpisu #bekaznarodowcow #4konserwy #neuropa
S.....b - Gniję z ludzi którzy w 2020 roku dalej uważają gejów i lesbijki za jakiś go...

źródło: comment_1581252752Ah90pP0TlSZOGMYiYpmBRz.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
@dave8

Jakie są metody leczenia homoseksualizmu?

Proszę wymień mi przypadek skutecznego wyleczenia kogokolwiek z homoseksualizmu z ostatnich 30 lat.

Zasób twojej wiedzy na ten temat jest nikły, a inteligentny człowiek, nie mając wiedzy w tym temacie będzie kierował się zdaniem autorytetów w danej dziedzinie. Pierwszy z brzegu -

http://www.rynekzdrowia.pl/Po-godzinach/Homoseksualizmu-sie-nie-leczy-to-nie-choroba,129765,10.html

Ale wiadomo - nauka jest lewacka.
  • Odpowiedz
@Neubert: Oczywiście że się da wyleczyć odpowiednią terapią (poniżej kilka artykułów), nikt nie rodzi sie homo, tylko później go do tego zachęca lewackie otoczenie. Ilość gejostwa na zachodzie rośnie lawinowo przez powszechne przyzwolenie i promowanie tej dewiacji , oraz przez m.in. adopcje dzieci przez pary homo (dziecko zawsze naśladuje rodziców). A później płacz, że coraz mniej dzieci się rodzi, bo jest coraz mniej normalnych rodzin...

https://www.homoseksualizm.edu.pl/wiecej/publicystyka/164-mona-wyj-z-homoseksualizmu
https://oko.press/homoseksualizm-mozna-wyleczyc-kobieta-czuje-a-mezczyzna-mysli-edukacja-seksualna-w-polsce/
https://www.piotrskarga.pl/wyleczeni-z-homoseksualizmu-boja-sie-ujawniac,1727,i.html
  • Odpowiedz
@dave8

Podaj mi jeden przykład wyleczonej w ten sposób osoby wraz z opracowaniem medycznym takiego przypadku.

1. Jak pacjent zareagował na terapię.
2. Czy objawy ustały
3. Czy nie było nawrotu "choroby"

Jeżeli znajdziesz to wróć, na razie posiłkujesz się źródłami, na które mogę co najwyżej splunąć.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
nie ważne czy homo, pederaści, zoofile, pedofile, nekrofile czy inne *file, wszystko to są zaburzenia psychiczne (choroby)

@dave8: możesz podać źródło które mówi że to jest traktowane jako choroba?
  • Odpowiedz
@Neubert: a co to ja jestem jakas wyszukiwarka? idz sobie do biblioteki poczytaj. Mam znajomego eks-geja, teraz ma żonę i dziecko i jest normalny, wystarczy że odciął sie od tego całego homo i wpadł w normalne towarzystwo. No ale jak widać większość gejostwa nie chce nic zmieniać (bo po co rezygnować z lewackich przywilejów), więc w tym przypadku żadne terapie nie pomogą.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
Mam znajomego eks-geja, teraz ma żonę i dziecko i jest normalny, wystarczy że odciął sie od tego całego homo i wpadł w normalne towarzystwo. No ale jak widać większość gejostwa nie chce nic zmieniać, więc w tym przypadku żadne terapie nie pomogą.
@dave8: a może był biseksualny?
  • Odpowiedz
@dave8

W bibliotece nie znajdę takich opracowań,, bowiem nigdy ich nie było.

Zastanawiałeś się kiedyś, czy są na świecie osoby, którym podobają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni?

No więc odpowiadam -

Takie osoby nazywa się osobami biseksualnymi.

Mam nadzieję, że pomogłem.
  • Odpowiedz
@Neubert: wczesniej mu sie nie podobały kobiety, wiec moze każdy homo jest tak na prawdę bi ? Kwestia tego z kim sie zadaje to w taką stronę pójdzie...
  • Odpowiedz
@dave8:

Bierzesz jeden przypadek swojego kumpla i przekladasz go na całą populację. Naprawdę kolego odpuść sobie, doedukuj, poszukaj opracowań tematów o których piszesz i wróć dyskutować.
  • Odpowiedz
@Scaab: zgadzam się z wymienionymi przez Ciebie czynnikami niszczącymi rodziny. Dodałbym jeszcze spędzanie zbyt wiele czasu w pracy, co wynika z niskich zarobków w PL bądź presji na bycie "zarobionym". Natomiast co do homoseksualistów to tutaj problemu nie ma, bo rodziny oni zwyczajnie nie są w stanie stworzyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Scaab: a gdzie prawa dla pedofili!!?!? TO PRZECIEŻ TEŻ LUDZIE!
A zoofile!? Dlaczego oni nie mogą się ożenić ze swoim psem!? Co za brak postępu i tolerancji!
  • Odpowiedz
@Neubert: Oczywiście że się da wyleczyć odpowiednią terapią (poniżej kilka artykułów), nikt nie rodzi sie homo, tylko później go do tego zachęca lewackie otoczenie.


@dave8: Szerzysz niebezpieczne kłamstwa. Artykuł oko.press zwraca uwagę na problem tego typu pseudonaukowego myślenia i jasno pokazuje, że nie ma czegoś takiego jak „terapia” z homoseksualizmu. Homoedu/piotrskarga to nie są w żadnym stopniu rzetelne źródła.

Homoseksualizm jest normalnym wariantem ludzkiej seksualności - to prawidłowa orientacja seksualna,
  • Odpowiedz