Wpis z mikrobloga

Gniję z ludzi którzy w 2020 roku dalej uważają gejów i lesbijki za jakiś gorszy sort którym się nie należą żadne prawa typu prawo do organizowania marszów, prawo do zawarcia związku formalnego, dziedziczenia, wychowywania dzieci

I to najlepsze jest to, że są to przeważnie samotne samce które do swojego pierwotnego lęku przed penetracją i swoimi kobiecymi cechami dorabiają jakąś ideologię która mówi że LGBT niszczy rodziny, dzieci, moralność i w ogóle porządek świata i wszechświata :D

A już prawdziwe kombo jest jeśli taki osobnik jest katolikiem XD Wtedy trzeba słuchać że oni szanują i kochają geja tak jak każdego człowieka ale najlepiej niech nie mówi kim jest, niech udaje hetero bo oni tak chcą, najlepiej żeby nie istniał XDDD

a PIS wykorzystuje lęki ludzi żeby wprowadzić więcej podziałów w społeczeństwie i rządzić wg zasady dziel i rządź

Ludzie obudźcie się! Co niszczy rodziny które znam:
- Alkohol
- Zdrady
- Kłótnie o majątek
- Bieda
Dlaczego nie kierujecie swojej energii żeby walczyć np z alkoholizmem skoro tak Wam zależy na ochronie dzieci? Jest tyle organizacji charytatywnych. Nie znam żadnej rodziny "zniszczonej" przez LGBT, znam za to z 10 zniszczonych przez alkohol, w tym 2 w mojej.

#lgbt #homoseksualizm #bekazprawakow #bekazkatoli #teczowepaski #heheszki #bekazpodludzi #bekazpisu #bekaznarodowcow #4konserwy #neuropa
Pobierz
źródło: comment_1581252752Ah90pP0TlSZOGMYiYpmBRz.jpg
  • 111
Ludzie obudźcie się! Co niszczy rodziny które znam:

- Alkohol

- Zdrady

- Kłótnie o majątek

- Bieda


@Scaab: I tak wygląda środowisko LGBT, mają w rodzinie alkoholików, biedaków, rozwiązłość, zachłanność, i wy się dziwicie skąd się urodziło LGBT, mając takie geny, na twoim miejscu też pewnie zostałabym homo, by się odciąć od tej patusiarni (przypominam ty ich wszystkich znasz, to twoja rodzina), czy jest na sali choć jeden homo ze
Żaden zdrowy, pewny własnej orientacji heteroseksualny mężczyzna nie wpadnie na pomysł, że może stać się pedałem pod wpływem lewackiej propagandy xD Przecież to kompletny absurd


@Elaviart: I dlatego TVPIS #!$%@? miliardy na indoktrynację, a Netflix robi to w drugą stronę, na co oni liczą że ktoś nagle zacznie tolerować, zdrowy człowiek ma biologiczną awersję do homo, jak chcecie to propagandą zmienić? Ci z netflixa debile, tyle kasy w błoto, bo ty
@SonGocha99: Nie napisałem, że to nie ma znaczenia, napisałem że nie można "zmienić się w geja" jeśli jest się w pełni hetero i na odwrót. Ta "indoktrynacja" o której mówisz to w przypadku Netflixa próby wpisania się w obowiązującą modę (co się sprzedaje), w przypadku TVPiS hołdowanie swoim tępawym wyborcom dla których homoseksualizm to "grzech" i "zwyrodnienie". W nieco mniejszym stopniu jest to głos środowiska LGBT oraz jego sympatyków, które nie
@Elaviart: Czyli to jednak genetyka, natura w ten sposób nie dopuszcza do przedłużania gatunku słabszych genetycznie osobników, być może ten gen jest dziedziczony. A co do awersji jest ona bardzo zdrowa, zdrowi osobnicy czują "wstręt" do stosunków homo, gdyż jest to tylko strata materiału genetycznego, dzięki temu zwierzęta przedłużają gatunek. A co do twojej tezy "to każdy z nas pewnie jest zwyrolem, tylko tego nie pokazuje": Tak pewnie myśli 100% osadzonych
Czyli to jednak genetyka, natura w ten sposób nie dopuszcza do przedłużania gatunku słabszych genetycznie osobników, być może ten gen jest dziedziczony


@SonGocha99: To, że orientacja jest niezmienna nie musi oznaczać, że ma genetyczne podłoże - równie dobrze może chodzić o procesy kształtujące się na wczesnym etapie dojrzewania i cały szereg innych czynników. Wiadomo tylko i co jest oczywiste dla każdego pewnego swojej orientacji człowieka, że nie może na nią wpłynąć
równie dobrze może chodzić o procesy kształtujące się na wczesnym etapie dojrzewania


@Elaviart: Tu już chyba sam zaplątałeś się w tych bredniach, ale rozumiem, naukowcy do dzisiaj tego nie wiedzą skąd się biorą takie anomalie, może za parę lat odkryją superwirusa, jakiś gen, zarazek który o tym decyduje, ale ty już wiesz że homo to prawidłowa orientacja. Miłego dnia. A co do drugiej tezy to ty mi ją zasugerowałeś: ludzie którzy
bo homoseksualizm nie oznacza przecież bezpłodności - geje jak najbardziej mogą się rozmnażać, wystarczy że zapłodnią kobietę.


@Elaviart: I właśnie rozwiązałeś problem adopcji przez pary Homo, skoro się nie brzydzicie stosunku hetero - problem solved
@SonGocha99: Gdzie się zaplątałem? Ludzie nie rodzą się z ukształtowaną psychiką, nawet mózg fizycznie nie ma jeszcze ostatecznego kształtu, to chyba dość logiczne że podłoże przyszłej orientacji może tkwić we wczesnym etapie dojrzewania?

A co do drugiej tezy to ty mi ją zasugerowałeś: ludzie którzy najbardziej są przeciwni w twoim mniemaniu są ukrytą opcją homo - kuriozum

Napisałem, że ludzie najbardziej emocjonujący się homoseksualizmem muszą mieć w tym kierunku jakieś skrywane
Nie, to wszystko wcale nie trąca kryptopedalstwem xD


@Elaviart: Z tego wynika że w Afryce jest najwięcej gejów, A co do psychiki właśnie podałeś koronny argument dlaczego pary homo nie mogą adoptować dzieci. Nikt nie wie jaki wpływ będzie miało to na dziecko
Z tego wynika że w Afryce jest najwięcej gejów


@SonGocha99: Albo fanatycznych systemów religijno-politycznych.
Co do wpływu na dzieci to w wielu miejscach na świecie adopcja jest dopuszczalna już od wielu lat i badanie wykryły żadnego negatywnego wpływu na psychikę dzieci, a wręcz przeciwnie wykazały brak jakiegokolwiek wpływu.
Sporo o tym na wiki (chociaż domyślam się, że to pewnie lewackie xD) https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_parenting
@Elaviart: Takie sobie te badania:

[R]esearchers lack reliable data on the number and location of lesbigay parents with children in the general population, there are no studies of child development based on random, representative samples of such families. Most studies rely on small-scale, snowball and convenience samples drawn primarily from personal and community networks or agencies. Most research to date has been conducted on white lesbian mothers who are comparatively