Wpis z mikrobloga

#tir #kierowcy #transport #humorobrazkowy #bekaztransa Typ napisał, że jest kierowcą tira i wypisywał bzdury o wyprzedzaniu, że 1km/h decyduje czy zdąży na rozładunek i inne pierdoły. Również, że to najtrudniejszy zawód. Inny gość skomentował to w ten sposób "XDDDDD NAJTRUDNIEJSZA BRANŻA ŚWIATA". Odpisał mu więc jeszcze inny typ w sposób pic rel. ( )
Pobierz Staryan0na - #tir #kierowcy #transport #humorobrazkowy #bekaztransa Typ napisał, że j...
źródło: comment_1581232656O3hLPA0CuBw34y16wqhHWt.jpg
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agataen: niestety w większości ludzie mają tendencję do oceniania innych. Często bez żadnego powodu, czasem tylko po to żeby się dowartościować tym, że się komuś odwaliło ¯\_(ツ)_/¯
(nie znam się ale wydaje się że coś ze spektrum autyzmu powinno paradoksalnie ułatwiać taką pracę


@hitherto: Myślę, że jestem w spektrum i nigdzie nie odpoczywałem tak jak wtedy gdy jeździłem ciężarówką. Muzyczka, audiobooki, nieodzywanie się do nikogo całymi dniami i potężna kasa (miałem ponad 5k€/mc na działalności). Wspominam to z łezką w oku i każdego dnia rozważam #!$%@?ęcie inżynierskiego grajdołu do którego poszedłem z poczucia ambicji ( ͡° ʖ
Typ napisał, że jest kierowcą tira i wypisywał bzdury o wyprzedzaniu, że 1km/h decyduje czy zdąży na rozładunek i inne pierdoły.


@Staryan0na: Napisał prawdę. Wiem co piszę, bo sam jestem doświadczonym kierowcą i nie raz wyprzedzanie o 1km/h uratowało mi życie.
#ets2
@PaulStanley: dokladnie ale kierowcy to w duzej mierze nie sa orły i jak spotykaja sie z codzienna pracą kierowcy to jest potem taki wieli halas bo oni chyba mysleli jak dzieci w podstawowce ze jak pojda na "tiry" to sie beda wyprzedzac na autostradach i ogladac super widoki a tu dochodzi proza zycia tj zmeczenie, bariery jezykowe stres itp i wielkie gadanie ze trudny zawod vi trzeba ladunek spiac i cmr
@peszmerd: uwierz mi, że jest. Można z nich drżeć łacha za to co wypisują ale robota jest trudna i fizycznie i psychicznie. To, że piją to prawda. Przyczyn tego jest wiele, nuda, samotność, rozłąka, problemy, etc. jak w życiu. Nie wolno generalizować bo nie wszyscy tak robią. Większość jest normalna ale o nich nie ma artykułów w gazetach.


@kodishu: robota jest niewdzięczna, rzec by można #!$%@?. Ale to nie powód,