Wpis z mikrobloga

Wyobraź sobie, jaka w dotyku jest kobieta. Wyobraź sobie, jak miękka i ciepła jest jej skóra. Wyobraź sobie słodki zapach jej perfum. Wyobraź sobie, jak czule przyciska swoje delikatne usta do twoich. Wyobraź sobie, że pozwala ci położyć się na sobie i włożyć w nią swojego penisa, jęcząc cicho, gdy się wślizguje. Wyobraź sobie ściany jej ciasnej, ciepłej pusi owiniętej wokół każdego centymetra twojego penisa. Wyobraź sobie, że z każdym pchnięciem oddycha coraz ciężej.
Wyobraź sobie, że owija się wokół ciebie rękoma i nogami, trzyma cię tak blisko, jak to tylko możliwe i błaga, abyś skończył w niej, gdy wypuszczasz w jej środku każdą uncję swojego nasienia.
Następnie wyobraź sobie uczucie czystej satysfakcji i spokoju, które pojawia się później i patrzenie obok siebie, aby zobaczyć osobę, która troszczy się o ciebie i zaakceptowała cię w możliwie najbardziej intymny sposób. Być może nigdy nie doświadczysz tego, ponieważ twój szkielet jest zbyt mały lub kości twojej twarzy nie mają właściwego kształtu. Miłego dnia.


#przegryw #blackpill #redpill #rozowepaski #tfwnogf ##!$%@? #stulejacontent #zwiazki #plodnajulka #chadowezycie #wyglad #danzinger #pasta #ladnapani #plodnajulka #harlekinydlaprzegrywow
Danzinger - Wyobraź sobie, jaka w dotyku jest kobieta. Wyobraź sobie, jak miękka i ci...

źródło: comment_1581208712jGur432OI5KA7nVjUyf1YR.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
ciepłej pusi owiniętej wokół każdego centymetra twojego penisa


@Danzinger: jak słyszę słowo pusia, cipusia, etc. to mi od razu opada, to takie infantylne jak "#!$%@?", "penisek", etc.
  • Odpowiedz
@Danzinger:

Być może nigdy nie doświadczysz tego, ponieważ twój szkielet jest zbyt mały lub kości twojej twarzy nie mają właściwego kształtu.


Zrzucanie winy na wygląd jest bardzo wygodne, nie? Wcale kobiety nie olewają danego faceta za to, że jest niezaradnym, bojącym się życia i ludzi nieudacznikiem. Dodatkowo bez pewności siebie, bez własnego zdania i bez naturalnej dominacji. One po prostu widzą ten za mały szkielet XD
  • Odpowiedz
no wiem jaka jest i #!$%@?, fajen ale są lepsze rzeczy xD


@dawejtutaj:

Co na przykład?

Nie wiem, po co miałbym to sobie wyobrażać, skoro mogę to mieć na żywo. W ogóle to może lepiej wrzuć to na historyjki-erotyczne.ru, a nie na Wypok.


@Serek_Niehomogenizowany:

Bez przesady z tym drobnomieszczańskim poczuciem estetyki.

Zrzucanie winy na wygląd jest bardzo wygodne, nie? Wcale kobiety nie olewają danego faceta za to, że jest niezaradnym,
  • Odpowiedz
@wyk0pek95: Ech kolejny który myli skutek z przyczyną (). Zaczyna się od wyglądu, a potem kończy na tym co wymieniłeś. Stajemy się tym kim jesteśmy z powodu odrzucenia, które najczęściej wynika z wyglądu.
  • Odpowiedz