Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@MiHau3: zgadza się np wożenie mebli po Niemczech, załadują ci busa/naczepę meblami typu kanapy i to takie solidne na metalowych szkieletach. A potem na rozładunku na innym magazynie gebels otworzy tylko rampę i czeka aż poukładasz meble na wózkach magazynowych, Niemiec nie dotknie on tylko liczy i papiery sprawdza. Raz byłem samemu i w życiu tak się nie spociłem. Jeszcze #!$%@? gebelsa myślał że nie rozumiem
@Takezo: a to on ma płacić za usługę a potem jeszcze ci pomóc z wykonaniem tej usługi? Jak w umowie jest, że rozładunek jest po twojej stronie to go gówno obchodzi jak to zrobisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@turok2016: No wiadomo że go gówno obchodzi. To zawinia zawsze Janusz spedytor który przyjmuje takie zlecenie a widzi w zleceniu ze wymóg to dwie osoby na rozładunek, a wie że ma jednego kierowcę.
@szaqal: jak jeszcze jeździłem na Eu, to często miałem takie rozładunki, ale zawsze było tak, że rozmowę ze spedytorką zaczynaliśmy od 80€ za ręczny rozładunek. Miałem windę, więc w 90% przypadków miałem luzik. Rzadko się zdarzało, że musiałem latać po schodach :D