Wpis z mikrobloga

Mirasy udało się komuś przyspieszyć wpis do księgi wieczystej? Moglibyście krok po kroku opisać co z kim załatwialiście, jakie dokumenty trzeba gdzie donieść itp? Bardzo mi zależy bo bez wpisu płacę 400 zł więcej za rate kredytu

#chlewobsranygownem #wpolscejakwlesie #nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #kupnomieszkania #mieszkania #wynajem #prawo #bekazpodludzi #pracbaza #sadownictwo #sadowehistorie #sady
  • 6
  • Odpowiedz
@Scaab: aleś #!$%@?ł tagów ;)
mojej cioci "udało" się skrócił czas oczekiwania z 3 na 2 miesiące po mega jakich znajomościach :/ czego mega nie pochwalam bo, teoretycznie powinno to samo z siebie śmigać. Ale fakt - jak masz jakiegoś człowieka w sądzie to można trochę przyspieszyć
  • Odpowiedz
@NapoleonBornToParty: a daj spokój :/ dlatego dałem w cudzysłów, że jej się udało. Ogarniam sprawę z podziałem nieruchomości i ciągnie się to już dwa lata bo co chwilę trzeba robić jakąś zmianę w księgach (°° #!$%@?ć się można
  • Odpowiedz
@Scaab: ale to jest normalna procedura, żaden sekret.
Sprawdzasz na stronie sądu jak się nazywa przewodniczący wydziału w którym jest Twój wniosek, piszesz do niego takie ładne urzędowe pismo "wniosek o przyśpieszenie rozpoznania wniosku", podajesz numer księgi wieczystej i numer, jaki ma Twój wniosek żeby szybciej poszło i opisujesz swoją sytuację. Jeśli opiszesz to tak, że wyjdzie, że masz gorzej niż inni, rozpoznają Ci to jak tylko dokumenty znajdą, jak nie
  • Odpowiedz