Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

6 marca - Sala Samobójców: Hejter

13 marca - W lesie dziś nie zaśnie nikt


@Joz: Oj tutaj moim zdaniem zbyt daleko poszedłeś. Z oboma tytułami wiążę nadzieję. Pierwsza Sala Samobójców, tak się złożyło, że ma jakąś złą opinię wśród ogółu - niezasłużenie moim zdaniem. A W lesie dziś nikt nie zaśnie to film reżysera, o którym słyszałem dużo dobrych rzeczy i ma już na swoim koncie Plac Zabaw, do którego
kompletne dno.

@Rocky_Zuma_Skye: No nie kompletne jednak. Scenariusz dziurawy, główni bohaterowie #!$%@?ący itd., dialogi wyciągnięte z podręcznika Jak być najbardziej stereotypowym emo, ALE...
- bardzo solidnie zrealizowany, nawet jeśli momentami trącący tandetnym efekciarstwem
- Świetnie zagrany
- w swym #!$%@? jednak dość spójny
Nie czytałem ani nie widziałem 365 dni - a ze względu na lokalny patriotyzm powinienem, dar mego rodzinnego miasta dla literatury światowej xD - ale z recenzji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@yeron: Z tym czy jest polski to bym się spierał - mniej niż 50% filmu jest w języku polskim (pozdrawiam polskich aktorów grających obcokrajowców "polackim" akcentem i na terenie Polski też się nie dzieje. Nie jestem pewien czy się łapał przez to na dotację z PISFu

@RoHunter: Oba oceniam przez pryzmat zwiastunów. Oba wyglądają fatalnie i chętnie się rozczaruję. Sala Samobójców ma zły PR bo jak każdy film Komasy jest
dlatego po seansie udałem się do pobliskiej księgarni


@Joz: what, jeszcze kupiłeś tę książkę? ( _) rozumiem wydać kasę na seans, żeby móc ocenić film i się do niego odnieść gdy jeszcze jest na topie, ale fragmenty tej powieści mogłeś spokojnie znaleźć w internecie.