Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kazdyziomzbierazlom: Bardziej gratuluję Bożemu Ciału nominacji, ale nie uważam go za wybitny film. To najlepszy film Komasy w karierze, który po Sali samobójców i Mieście 44 miał bardzo niski pułap do przeskoczenia.

A Hejter zapowiada się po prostu słabo. Chętnie się rozczaruję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ColdMary6100: 15% sali, ale to było o 14:00. Głównie licealiści po szkole

@temekx: W cichych i ciemnych momentach nie notuję. Ale to nie był cichy film ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Joz

Przecież ten "film" na pewno pobije jakieś rekordy. Na Facebooku samym widać pełno zainteresowanych różowych pasków XD w internecie można znaleźć lepszy materiał do fapu i nie isc specjalnie do kina, bo ten film raczej niczego innego sobą nie reprezentuje tak samo jak książka.
  • Odpowiedz
@Joz: ależ Panie, co Pan opowiadasz, przecież w internetach największych polskich co innego piszą XD

Blanka Lipińska o międzynarodowym sukcesie "365 dni". "Świat zwariował. Oni chcą to zobaczyć"...


BTW super recka, myślałem, że dopiero Mietczyński mnie rozbawi a tu proszę ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@darkshadow: Zmartwię cię, książka doczekała się kontynuacji Kolejne 365 dni, w której Don Massimo musi podjąć decyzję, czy ratować dziecko, czy postrzeloną Laurę. Ale w sferze filmowej, jeśli nie powstanie kontynuacja to możemy śmiało uważać, że zginęła. Tak jak zginęły standardy producentów wypuszczających ten film.

@wislowunsz: Już była jedna taka co mówiła, że "amerykańskie krytyki są zajebiste" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Joz: szanuję za wpis, właśnie dodałam na spotify i słucham o oscarach. Mam nadziej że komentarz już po rozdaniu tez się pojawi ʕʔ
  • Odpowiedz
@Joz: po waszej recenzji ucieszyłam się że równiez patrzycie nieprzychylnie na tyle nominacji dla jokera tak jak trafnie stwierdziliście ciągnie jeden aktor :(( Parasite dla mnie jest również perełką, a w marriage story nie widzę nic wybitnego oprócz gry aktorskiej, jednak to co mnie boli najbardziej to tylko jedna nominacja dla Lighthouse. Jokera wybaczę ale brak nominacji dla Willema albo Roba w życiu ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Memezis: Najpewniejszym źródłem będzie dubajska telewizja, która nie dość że leci w HD to jeszcze ma bezpośrednio nieopóźniony stream, co oznacza, że ewentualne bluzgi nie będą wyciszone. Zakładam że jak co roku będzie live-commentary na Wykopu i na pewno na godzinę-dwie przed ceremonią linki będą latać.

The Lighthouse mi się nie podobał aż tak i w sumie pomijając zdjęcia - był wyparty przez filmy bardziej lubiane czy zażarte kategorie (jak zdumiewająco
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Joz: jest 5:45 w sobotę, a ja od prawie godziny czytam twoje wpisy i jestem szczerze zauroczony twoim kunsztem recenzenckim. Szapo na, dołączam do grona twoich czytelników.
  • Odpowiedz