Wpis z mikrobloga

Może którys mirek z #budownictwo #budowadomu przerabiał taki temat. Mam piwnicę około 40m2 na którą składa się kotłownia i dwa pomieszczenia pod małą serwerownię. W tej chwili są gołe wylewki, ale chyba tak nie może zostać...
Nie chcę też ładować dużo kasy w posadzkę, co byście polecili? Wiem że można wyłożyć płytkami lub żywicą, a może są jakieś specjalne farby do betonu do takich zastosowań??
  • 13
@kamil996 Żywice techniczne na alledrogo możesz w miarę tanio dostać, na pewno taniej niż płytki wyjdzie, ja tak sobie garaż pomalowałem. Tylko musi być w miarę gładka przygotowana powierzchnia
@kamil996 musisz poszukać na stronie, ja widzę, ale na telefonie nie mogę skopiować linku z przeglądarki żeby dać Ci bezpośrednio ( ͡º ͜ʖ͡º). Może zamiast się brudzić wymierz ładnie i coś gumowanego niech Ci dotną na wymiar , powinno wyjść taniej
@Mirkowy_Annon: dzwoniłem do Noxanu, koleś wymienil i porownal dwie farby: tanią G136 i Hydropox. Dla mojego bardzo sporadycznego chodzenia w piwnicy polecil jednak G136 ze względu na cenę i latwość naprawy powłoki. Hmm
@kamil996 w lerła merlin widziałem farby na beton całkiem nieźle kryją i nadają się do piwnic i garaży. Plus tych farb jest niska zawartość LZO tzn. mało śmierdzą