Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
mam mały problem z sąsiadami i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Sprawa może wydawać się blacha, ale dzieje się to notorycznie, a rozmowy nic nie dają bo potrafią tylko krzyczeć podczas próby nawiązania kontaktu.
Chodzi o to że obrzucają moje auto chlebem, który jedzą gołębie i się na nie załatwiają. Przez co auto jest w chlebie i ptasich odchodach. Uszkodzenia auto nie ma więc nie mam z czym iść na policję. Co robić?
Pobierz
źródło: comment_1580973520OkhYp6r8VQmXp5WkVp9POt.jpg
  • 104
@jafek21: Skoro są skłóceni ze wszystkimi, to znaczy że normalni nie są. Będziesz się z nimi kopał i tracił nerwy i zdrowie, ale nie wygrasz, bo oni to lubią.
Ja widzę dwa wyjścia: Parkować gdzie indziej, albo kupić pokrowiec na samochód.
@KijwMrowisku: Wyda stówę czy dwie na pokrowiec, który po dwóch "ostrzałach" będzie tak #!$%@?, że nada się tylko do śmieci. No nie wiem, czy jest to najlepszy pomysł.

@jafek21: Mirku ja bym spróbował najpierw polubownie załatwić sprawę, rzeczowa i konkretna rozmowa. Jak nie poskutkuje to wytaczasz cięższe działa typu policja czy właśnie jakiś fejkowy list typu "straszak". Jak to nie zadziała, to #!$%@?ć, puszczasz hamulce i idziesz na wojnę. Nasranie
@jafek21: Robisz tak, srasz do papierowej torby, kładziesz to to złotko na wycieraczce delikwentów, podpalasz i pukasz do drzwi. Ten otwiera, widzi pożar, gasi stopą i sam jest osrany jak Twoje auto. Nagraj jak mozesz xD
@jafek21: Nagraj jak rzucają chleb, i załącz film do zgłoszenia do spółdzielni + kopnij sie do lakiernika żeby drzwi odmalował abyś miał rachunek. Następnie jednego dnia zgłoszenie do spółdzielni wraz załączonym filmem i wysłanie poleconym przedsądowe wezwanie do zapłaty gdzie wspominasz o tym, że film został dostarczony do spóldzielni. Jak dobrze to rozegrasz i masz czas w razie czego spędzić trochę czasu w sądach to możesz na ich konto nawet mieć
@jafek21: parkuj przodem do budynku, może o to jej chodzi? Chociaz z tego co napisałeś jest jebnięta xD ale niektórzy się czepiają aut parkujących wydechem w strone okien - co akurat jest zrozumiałe. U Ciebei okna są z kazdej strony, ale moze akurat za autem ma okna sąsiadka