Wpis z mikrobloga

#!$%@? RMF FM przed chwilą słuchałem i leciał wywiad z jakąś kobietą ale nie wiem z kim bo włączyłem w połowie.
I owa kobieta mówi, że: "Pani prezydentka" xD i powtarza to 3 razy xD

Wyobraziłem sobie jak siedzi w gabinecie, wchodzi asystent i mówi: Pani prezydentko, telefon z Waszyngtonu xD
Albo jak jest święto, stoi kompania honorowa wojska, ona wychodzi na mównicę, krzyczy "Czołem żołnierze", a oni "Czołem pani prezydentko" xDDDDD

A jej mąż to pewnie #!$%@? pierwszy dam xDDDD

#jezykpolski #problemypierwszegoswiata #heheszki
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czachaaa: Spokojnie, kobieta jeszcze dlugo prezydentem w Polsce nie zostanie. Zreszta w USA tez nie. Kidawa-Blonska juz na starcie ma kilka procent mniej wlasnie dlatego, ze jest kobieta. Tak podswiadomie dziala ludzki umysl.
  • Odpowiedz
@KolegaPatryk: to chyba ty właśnie musisz ponownie przeanalizować moja aktywność pod tym wpisem, z której jasno wynika, ze żenujące dla mnie jest używanie feminatywow. Wiec proszę nie wrzucaj mnie do jednego worka z osobami, które są oburzone, ze ktoś śmie śmieć się śmiać z feminatywow. Dziękuje.
  • Odpowiedz
Wykopki dalej nie ogarnęły że język się zmienia. Każdy językoznawca wam to powie. Za 10 lat feminatywy będą powszechnie używane i nikt nie będzie pamiętał tych sporów xd
  • Odpowiedz