Wpis z mikrobloga

Nadszedł w końcu ten dzień, dzień mojej studniówki. Oczywiście jestem sam, bo żadna koleżanka z klasy nie chciała ze mną iść (przyszły ze swoimi chadami, kolegami, a jedna wolała przyjść ze swoim bratem...). Godzinę temu oglądałem jak wszyscy ci szczęśliwi ludzie tańczyli poloneza, uśmiechając się zalotnie, tymczasem ja podtrzymywałem ścianę razem z nauczycielami... Teraz siedzę sam przy stole, a reszta się bawi na parkiecie. Zmarnowałem na to 450 zł, a mogłem zostać w domu i obejrzeć dobry film :( Mam 19 lat i już zmarnowałem życie. #studniowka #zalesie #przegryw
melonnyk - Nadszedł w końcu ten dzień, dzień mojej studniówki. Oczywiście jestem sam,...

źródło: comment_Ock6dIpI7ChIc9tmzZmbdC4uxi9tYhoF.jpg

Pobierz
  • 54
@melonnyk: XD Studniówki i jak to tam się nazywało? Komenc, Komers czy Komerch? Nie byłem, nie żałuje. #!$%@? jakie to było #!$%@? i ta #!$%@? presja, że trzeba iść. Ofc ja naczelny przegryw, nudziarz i ousider. Tak przynajmniej myślała o mnie klasa, z czego miałem wysrane po prostu. Inby były o to jaki zespół, ile to kosztuje, kto idzie z kim a kto nie XD Jeszcze pamiętam jak przewodnicząca kazała mojemu
@melonnyk ALE TO JEDYNA TAKA IMPREZA W ŻYCIU!!!!!!111111
TYLE WSPOMNIEŃ Z KOLEGAMI I KOLEŻANKAMI

A tak serio to ja na mojej nie byłem bo nie po to całe technikum unikałem patusów żeby się na koniec z nimi spotkać na imprezie xD
Zostałem w domu, nic nie straciłem, kontakt utrzymuje z 4 osobami które nie mają gwoździa w mózgu

Btw sam fakt wydania 450zl za kilka godzin siedzenia to duże XD i faktycznie
@melonnyk: aż mi się przypomniało jak nauczycielka próbowała mnie zmusić żebym zapłacił na studniówkę i że muszę iść, chyba do dzisiaj ma o to ból dupy, bo nie poszedłem i nie dałem złamanego grosza na to xD
@melonnyk: Ja na swojej studniówce nie byłam i nie żałuję, chociaż rodzina mnie zmuszała, żeby iść. Raz, nie miałam żadnego dobrego kolegi/chłopaka, a dwa to średnio dogadywałam się z klasą. I cyk ponad 300zl zaoszczędzone, a wieczór spędziłam pijąc z ludźmi z innej szkoły ( ͡° ͜ʖ ͡°)