Wpis z mikrobloga

Nadszedł w końcu ten dzień, dzień mojej studniówki. Oczywiście jestem sam, bo żadna koleżanka z klasy nie chciała ze mną iść (przyszły ze swoimi chadami, kolegami, a jedna wolała przyjść ze swoim bratem...). Godzinę temu oglądałem jak wszyscy ci szczęśliwi ludzie tańczyli poloneza, uśmiechając się zalotnie, tymczasem ja podtrzymywałem ścianę razem z nauczycielami... Teraz siedzę sam przy stole, a reszta się bawi na parkiecie. Zmarnowałem na to 450 zł, a mogłem zostać w domu i obejrzeć dobry film :( Mam 19 lat i już zmarnowałem życie. #studniowka #zalesie #przegryw
melonnyk - Nadszedł w końcu ten dzień, dzień mojej studniówki. Oczywiście jestem sam,...

źródło: comment_Ock6dIpI7ChIc9tmzZmbdC4uxi9tYhoF.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@melonnyk: Ja zostałem w domu i miałem podobną cenę.Wolę obejrzeć jakiś mecz i posłuchać muzyki niż brać w tym czymś z tą bandą kretynów jaką jest moja klasa.Te 450 zł to byłby najbardziej przepłacony szajs w moim życiu.Jak bym poszedł,to pewnie sam ale na szczęście siedzę w domu i niczym się nie przejmuję.Takie jest moje podejście.
  • Odpowiedz
@melonnyk: jeśli lubisz pić to rozejrzyj się za ludźmi którzy wyglądają na takich co mogą mieć alkohol i baw się z nimi. Może po spożyciu się rozluźnisz i coś wyrwiesz xd
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: Można chodzić na imprezy samemu i dobrze się bawić. Żałuję że ja wziąłem znajomą na studniówkę. Poszedłbym sam, pobawił się z kolegami, potańczył z koleżankami. A tak trzeba było dotrzymywać towarzystwa partnerce, bo jak zaprosiłeś to nie wypada zostawić. Teraz na wesela chodzę sam i jest zajebiście. Zawsze ostatni wychodzę i nikt mnie o przedwcześnie do domu nie wyciąga.
  • Odpowiedz
@melonnyk: Byku nic się nie martw. Będziesz jeszcze na wielu wspaniałych imprezach. Te studniówki to #!$%@?ć ogólnie trzeba. Spuszczanie się nad jedną zabawą, którą zapomnisz po 3 miesiącach. Serio nie warto
  • Odpowiedz