Wpis z mikrobloga

Anon: Chciałem zrobić wesele bez disco polo/ślubu kościelnego
Wykopki: Super, to Wasz dzień, zróbcie go po swojemu!

Anon: Chciałbym zrobić wesele bez alkoholu/mięsa
Wykopki: Głupi pomysł, nikt nie przyjdzie, a jak już to nikt się nie będzie bawił!

Ludzie robią wesela bez alkoholu z różnych powodów. Na przykład ktoś bliski jest alkoholikiem na odwyku i nie chcą go wystawiać na próby. Albo rodzice któregoś z państwa młodych są alkoholikami i mieli przez to ciężkie dzieciństwo. Albo po prostu alkohol im się źle kojarzy i najważniejszy dla nich dzień chcieliby spędzić bez niego.

Jakbym została na takie wesele zaproszona to bym poszła nawet z czystej ciekawości, bo lubię takie nietypowe pomysły. Słyszałam, że ludzie mają różne pomysły jak rozruszać gości bez alko.
#wesele #alkohol #alkoholizm
  • 92
Jakbym została na takie wesele zaproszona to bym poszła nawet z czystej ciekawości, bo lubię takie nietypowe pomysły. Słyszałam, że ludzie mają różne pomysły jak rozruszać gości bez alko.


@13czarnychkotow: Walenie na tajniaka w aucie i powrót. Albo kupowanie alko we własnym zakresie.

Daj spokój, wolałbym, żeby moi goście się nawalili u mnie na sali, niż chodzili pijani po parkingu i do sklepu.
@MadIen: nie wiem, bo nie byłam nigdy na takim xd Wiem że są wodzirejowie czy DJe którzy sobie radzą z trzeźwą publicznością. Domyślam się, że pewnie częste zabawy z dużą ilością śmiechu, a śmiech potrafi rozluźnić mocno atmosferę. Poza tym, jak masz znajomych, dla których taniec to hobby to nie potrzeba im alkoholu, żeby wyszli na parkiet i tańczyli, a jak na parkiecie są ludzie to reszta gości nie ma już