Wpis z mikrobloga

Anon: Chciałem zrobić wesele bez disco polo/ślubu kościelnego
Wykopki: Super, to Wasz dzień, zróbcie go po swojemu!

Anon: Chciałbym zrobić wesele bez alkoholu/mięsa
Wykopki: Głupi pomysł, nikt nie przyjdzie, a jak już to nikt się nie będzie bawił!

Ludzie robią wesela bez alkoholu z różnych powodów. Na przykład ktoś bliski jest alkoholikiem na odwyku i nie chcą go wystawiać na próby. Albo rodzice któregoś z państwa młodych są alkoholikami i mieli przez to ciężkie dzieciństwo. Albo po prostu alkohol im się źle kojarzy i najważniejszy dla nich dzień chcieliby spędzić bez niego.

Jakbym została na takie wesele zaproszona to bym poszła nawet z czystej ciekawości, bo lubię takie nietypowe pomysły. Słyszałam, że ludzie mają różne pomysły jak rozruszać gości bez alko.
#wesele #alkohol #alkoholizm
  • 92
  • Odpowiedz
@mamtrzybuty myślę, że jak ktoś robi wesele bez Alko to pewnie też bez disco polo:p ale nawet jeśli, to nie jest Twój dzień, tylko pary mlodej:p jak nie umiesz tańczyć bez %, rozmawiać z ludźmi bez % to mam złą wiadomość...
  • Odpowiedz
to nie jest Twój dzień, tylko pary mlodej:p


@gwiezdna: Nie zgodzę się, wesele nie jest dla pary młodej tylko dla gości.

jak nie umiesz tańczyć bez %


Nie umiem i nie lubię ani z %, ani bez. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mamtrzybuty dla gości xD nie. Wesele jest i dla pary i dla gości. Ludzie chcą się bawić z najbliższymi i sami chcą mieć wspomnienia cudownego dnia. Więc robią to po swojemu i goszczą innych. A jeśli ktoś idzie na wesele z nastawieniem typu tak się nie bawię, tak nie lubię, tak nie chce to niech zostanie w domu. Przymusu nie ma:p
  • Odpowiedz
@13czarnychkotow raczej chodzi o to, żeby ludzie się bawili, bo wesele bez zabawy to bardzo długa kolacja - bez sensu. Jeśli większość gości nie będzie się bawiło przy disco polo, bo nie słuchają i nie znają, czy wolą inna muzykę, to lepiej odpuścić disco, ale i tak zawsze że 2-3 kawałki się przemyca. Wg mnie najlepsze wesele to te gdzie disco polo ogranicza się max do kilku piosenek, a reszta to utwory
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
w Anglii, Niemczech, Szwajcarii, Belgii, Francji, Hiszpanii (wstaw jeszcze z 20 państw) alkoholizm jest powszechnym zjawiskiem, zachowania związane z uzależnieniem od alkoholu nie są piętnowane, a są tematem "heheszków" na spotkaniach towarzyskich. Z resztą nawet synonimem spotkania się jest "pójście na piwo". "Ale się #!$%@?łem, nie pamiętam nic od...", "nie poszedłem gdzieś tam bo miałem kaca", "nie zrobiłem czegoś tam bo piliśmy z X albo do godziny Y", "tak byłem #!$%@?, że
  • Odpowiedz