Wpis z mikrobloga

Czas zrobić sobie roczną przerwe od palenia.Kiedyś byłem fanatykiem tej rośliny ale wiem jak to j---e w głowie.
Nie dla legalizacji j---ć to c-------o.Wszystko inne może być legalne ale c--j z tą trawą.Może i nie zabija ale psychodelik jest to mocny i mówienie że jest zdrowszy od alkoholu dla głowy to głupota XD
A kto się ze mną nie zgadza to albo nigdy nie palił,za mały staż albo nie widzi jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) tych skutków ubocznych.A do tych co są ciągu prędzej czy później skutki uboczne się wam pokażą i wtedy jest problem.
Nie wierzę że to napiszę bo rok temu bym o tym nie pomyślał nawet.Trawa dla bydła.
Dobrze że zrobiłem te jaranie 2 razy na tydzień od Stycznia to pokazało mi tylko jakie to g---o jest.
A i taki protip kolejny jak się jara w ciągu to efektów ubocznych nie ma ale jak odstawisz to wszystko wychodzi.
J---ć to g---o.I jeszcze ta gloryfikacja tego w muzyce xD Żenada.
#narkotykizawszespoko #wykopjointclub
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luks_x: Nie nie nie ja tak nie napisałem.Napisałem tylko żeby ludzie którzy kochają mj niech nie uważaja że jest zdrowsze to od picia alkoholu nałogowego chodzi mi tutaj o działanie na mózg.To i to j---e po głowie strasznie a nie jawne przekonanie nie no ziółko na nic nie szkodzi.Wiem że rzucanie trawy to jest nic tylko o schizach,fobiach jakie się uaktywniają po codziennym jaraniu.Ja napisałem tylko swoje przemyślenia i nie
  • Odpowiedz
@konsonanspoznawczy: Nie jarałeś tyle co ja.Nie znasz się jak to działa na mózg.Nie wypowiadaj się w tym temacie.A owszem róbcie co chcecie ale pisanie że trawa jest zajebista i 0 skutków ubocznych to żenua + to że jest zajebiście mocnym psychodelikiem który może zrobić ci fobie,schizy,uaktywnić jakąś chorobę psychiczną i co wtedy?
  • Odpowiedz
@Krosser556677: ale to nie kwestia czy szkodzi, tylko czy powinno się wsadzać do pierdla ludzi za to. H-----a też szkodzi nawet bardziej, a w Szwajcarii można dać sobie w żyłę na legalu w specjalnych punktach. Jaki tego efekt? Spadek zachorowania na hiv, narkomani nie boją się pytać o pomoc
  • Odpowiedz
@konsonanspoznawczy: Wiesz że gdyby to było legalne nawet nie masz pojęcia ile ludzi by było w szpitalach bo mają schizy że serduszko n--------a+ dysocjacja,derealizacja podczas mocnej fazy.Teraz tego nie ma bo ludzie się boją dzwonić po karetke z wiadomych przyczyn.Na pewno znajdzie się jakiś palacz który chociaż raz w życiu chciał wezwać karetke bo za grubo było.Może i niech będzie ta depenalizacja ale niech ludzie wiedzą że takie jaranie w
  • Odpowiedz
@Krosser556677: Proszę w takim razie o statystyki, co takiego złego się dzieje w krajach gdzie jest depenalizacja, legalizacja. Wcale nie słyszałem o z--------h szpitalach. Poza tym cały czas powtarzasz w kółko jak mantrę że szkodzi. No k---a rozumiem i zgadzam się, ale nikt nie każe nikomu tego palić. To jest świadoma decyzja dorosłych ludzi. Tu chodzi o to, czy jesteś za zakazem, żeby ludzie mogli sobie zrobić krzywdę. Bo ja
  • Odpowiedz
@Krosser556677: nie dość, że ktoś ma problem narkotykowy, to jeszcze się takich ludzi łapie i wsadza do więzień, traktuje jak przestępców. To jest dopiero szkodliwe dla psychiki, trauma na całe życie. Chciałbyś, żeby Ciebie tak potraktowano, bo ośmieliłeś się na swoją odpowiedzialność zapalić, ciągano po sądach, stresowano rodzinę? Potem mieć p--------e w papierach i być wytykanym palcami? To jest dopiero s-----------o, brzydzę się wami komuchami
  • Odpowiedz
@konsonanspoznawczy: Ziomek ja tylko napisałem swoją opinie,przemyślenia.A to jak mnie tu ludzie zwyzywali to masakra.Chciałem się podzielić swoim doświadczeniem rocznym z tą rośliną ale jak widzę na nic to było.Statystyki w dupie mam statystyki.Jeden zdrowy 18 latek se zapali hyhy marihuaen i dostanie schizofreni co wtedy zrobisz?
Może gdybym napisał ten post w inny sposób a ja chciałem tylko ludzi ostrzec przed ciągiem i nie gloryfikowaniem tej rośliny jako lek
  • Odpowiedz
@konsonanspoznawczy: Kolego nie wyzywaj mnie od komuchów bo napisałem swoją opinie xD
A z resztą po co z tobą pisze skoro paliłeś maksymalnie z 5 razy w życiu i nic o tym nie wiesz a wtedy piękne są fazy fakt ale do czasu.Dodam jeszcze że wątek na hyperrealu detox od trawy ma ponad 600 stron to chyba nie przypadek?
  • Odpowiedz
@Krosser556677: nie chodzi mi o Twój stosunek czy uważasz że szkodzi czy nie, to ok, nie mam nic przeciwko. Chodzi o to, jaki masz stosunek do drugiego człowieka. Ty popalasz (o ironio, przecież jak to nielegalne, a można palić?) i nie złapali Cię, mnie też, ale kogoś złapią i uwierz, że nie chciałbyś być na jego miejscu. Zastanów się teraz czy kryminalizacja służy społeczeństwu, skoro kwestię szkodliwości używania już zagłębiłeś
  • Odpowiedz
@Krosser556677: dla przykładu patrz na to jak dekryminalizacja h-----y miała dobproczynny wpływ na społeczeństwo. Ogromny spadek zgonów, za to w stanach gdzie walczy się bardzo ostro z narkotykami, jest teraz epidemia uzależnienia. Dalej sądzisz, że ludzie z z problemem narkotykowym powinni być w---------i do więzienia? Dać im popalić? Masz Ty godność i rozum człowieka?
  • Odpowiedz
@konsonanspoznawczy: No właśnie część osób źle zrozumiała tego posta.Zgadzam się jedynie na depenalizacje ale na legalizacje nie ma takiej opcji po moich przeżyciach.Może jak odpocznę po tej rocznej przerwie to zmienie zdanie.Depenalizacja tak bez legalizacji.
Fakt karanie kogoś za 1 gieta to głupota.
  • Odpowiedz
@konsonanspoznawczy: Nie maksymalnie 2 giety moim zdaniem i 2 krzaczki.Na c--j ci dziś 10 g przy sobie? Ehh kolego jak będzie depenalizacja to sobie będziesz jarał i przypomnisz sobie o czym pisałem ale nie nastąpi to od razu tylko po paru miesiącach.Na początku mało palenia potem coraz więcej aż będzie codzienne i potem nastąpi p-----------e.
2 Posty w ciągu 2 dni i ponad 100 odpowiedzi zaskakujecie mnie.
  • Odpowiedz
@Krosser556677: jak ja palę od 3 lat 2x w tygodniu. Nie mam z tym problemu akurat żadnego. Poza tym cierpię ma dwubiegunówkę i zioło mi bardziej pomaga niż szkodzi. Wg. badań zioło wręcz poprawia funkcje kongnitywne u dwubiegunowych, nawet spożywane w dużej ilości
  • Odpowiedz
@konsonanspoznawczy: Nie możliwe jest to.Przeczytałeś niedawno (wiem bo pisałeś o tym posta) jakiś artykuł i jest to placebo.Ona osłabia funkcje kognitywne.Może przez to że pałiłem codziennie może przez to że po prostu tak to działa na mnie nie wiem i nigdy się tego nie dowiem.A spróbujesz teraz nie palić przez miesiąc? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3 lata to grubo kolego regularny ciąg.
  • Odpowiedz