Wpis z mikrobloga

Czas zrobić sobie roczną przerwe od palenia.Kiedyś byłem fanatykiem tej rośliny ale wiem jak to #!$%@? w głowie.
Nie dla legalizacji #!$%@?ć to #!$%@?.Wszystko inne może być legalne ale #!$%@? z tą trawą.Może i nie zabija ale psychodelik jest to mocny i mówienie że jest zdrowszy od alkoholu dla głowy to głupota XD
A kto się ze mną nie zgadza to albo nigdy nie palił,za mały staż albo nie widzi jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) tych skutków ubocznych.A do tych co są ciągu prędzej czy później skutki uboczne się wam pokażą i wtedy jest problem.
Nie wierzę że to napiszę bo rok temu bym o tym nie pomyślał nawet.Trawa dla bydła.
Dobrze że zrobiłem te jaranie 2 razy na tydzień od Stycznia to pokazało mi tylko jakie to gówno jest.
A i taki protip kolejny jak się jara w ciągu to efektów ubocznych nie ma ale jak odstawisz to wszystko wychodzi.
#!$%@?ć to gówno.I jeszcze ta gloryfikacja tego w muzyce xD Żenada.
#narkotykizawszespoko #wykopjointclub
  • 71
  • Odpowiedz
@Krosser556677: co za #!$%@? debil xD

Ćpuny twojego pokroju wszystko by #!$%@?ły bo nie znają umiaru ale winę zwalają na produkt, bo przecież z nimi wszystko wpodzadku xD

Tfu na ciebie typie
  • Odpowiedz
A i taki protip kolejny jak się jara w ciągu to efektów ubocznych nie ma ale jak odstawisz to wszystko wychodzi.


@Greensy: Efekty uboczne sa tylko pot head nie jest w stanie ich zauważyć ale osoby postronne juz je widza. Palacz dopiero po detoksie widzi ze cos jest nie tak.
  • Odpowiedz
@Leevvir: wszystko z nadmiarem jest szkodliwe, nawet kawa potrafi być wręcz zabójcza.

Widzę że zakaz w Polsce pewnych narkotyków jest konieczny bo inaczej te bydło by się zaćpało na amen.
  • Odpowiedz
@Krosser556677: Jeszcze trochę czasu pożyjesz i uświadomisz sobie, że bardzo możliwe, nigdy czystej trawy nie jarałeś. Po drugie jest to używka. Nic nie widzę złego w alko jak ktoś umie pić, czyli jak jest co świętować. Gorzej jest jak ktoś świętuje codziennie. To samo z trawą.
  • Odpowiedz
@Krosser556677: wczoraj pisałeś że jednak nie jesteś przeciw legalizacji. To nie zioło jest złe, tylko niektórzy użytkownicy są debilami. Przestań jarać jak ci szkodzi i przestań wypisywać codziennie te swoje mądrości wzięte z dupy wielce doświadczony jaraczu. Jaka gloryfikacja w muzyce? Polski hip hop to nie muzyka!
  • Odpowiedz
@Krosser556677: Codziennie taki post piszesz... o ile zgodze sie z toba co do szkodliwosci weedu palonego zbyt czesto tak tez uwazam cie za totalnego hipokryte. Z jednej strony jarasz 2 razy w tygodniu co juz jest w mojej definicji regularnym, czestym jaraniem i na dodatek sam byles pot headem ktory nie dawal sobie rady z trawa i naduzywal jej codziennie.... Sam sie niezle przejechalem na MJ i wiem jak to jest
  • Odpowiedz
@Bruno76: Bo sobie przemyślałem parę spraw dzisiaj w nocy.
@Trebron91: A to jest jak najbardziej możliwe ale robię przerwę roczną.Nie napisałem że nie wrócę po prostu to są moje przemyślenia.Wydaje mi się że towar dobry jarałem inaczej po rocznym jaraniu jakieś maczany jebło by mi się w głowie konkretnie.
  • Odpowiedz
@Hanysek: Miałeś racje wszystkie skutki uboczne sa podczas detoxu ukazywane.Pewnie gdybym od miesiąca nie jarał 2 razy na tydzień to by mi to nie przeszkadzało i cały czas bym był w ciągu.
  • Odpowiedz
@Krosser556677: Pamiętaj nigdy narkotyk nie jest winny, tylko #!$%@? umysłowo ćpunek( ͡° ͜ʖ ͡°) Tyle w temacie. Znam to. Napraw sobie główkę to zobaczysz ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Też kiedyś zwalałem winę na Alko, Cannabis, Emki czy opiaty. Później uświadomiłem sobie, że jestem #!$%@? i "stabilnie niestabilny" a dlaczego? Bo miałem #!$%@? dzieciństwo...
Jestem w trakcie dużych przemian i jakoś to idzie.
  • Odpowiedz
@sfajdax: > Pamiętaj nigdy narkotyk nie jest winny, tylko #!$%@? umysłowo ćpunek
z tym sie nie zgodze. Nalogi sa chorobami wynikajacymi z cech osobowosci a narkotyki naduzywane powoduja niestabilnosc i #!$%@?. Kto z nas nie zna osoby ogarnietej ktorej nie zniszczyl nalog?
  • Odpowiedz