Wpis z mikrobloga

@Sebb521: Tak parkują nie tylko kierowcy bmw, ale też innych droższych aut, dlatego, że inni ludzie obijają drzwiami przy wysiadaniu. Trzeba też pamiętać, że większość nowych crossoverów jest po prostu za duża i nieprzystosowana do standardu niektórych dróg i parkingów. Widziałem raz auto podobnych rozmiarów, które stało praktycznie od linii do linii :/
  • Odpowiedz
@Graf_Orlok: Ale wiesz jak bardzo mnie gówno obchodzi, że ktoś ma drogie auto? Albo się na drogach szanujemy albo jesteśmy burakami. Parkowanie w ten sposób to dla mnie chamstwo takie samo jak #!$%@? komuś drzwiami nawet po starym samochodzie.
  • Odpowiedz
@pawulot: Mnie też nie obchodzi, dopóki nie muszę szukać miejsca do zaparkowania, lub mijać się z takim autem na wąskiej drodze. Jednak my jako zwykli ludzie, nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić :)
  • Odpowiedz
@Sebb521: Jako posiadacz takiego wozu (tylko starszego) powiem tak. Zaparkuję wszędzie gdzie i inni równo z liniami itp, ale nie wysiądę. Nie parkuję nigdy na dwóch miejscach, ale po prostu szukam odpowiedniego, z tym, że nawet jak się uda to ciężko się wysiada. No generalnie to radzę sobie, ale inni niekoniecznie. Kupiłem auto w stanie idealnym, po 3 miesiącach miałem już 3 wgnioty.
Miejsca parkingowe są za małe.
Oczywiście możecie
  • Odpowiedz
  • 3
problem w tym, że akurat na tym parkingu kierowca bmw miał dwie opcje:
1. Zaparkować na parkingu strzeżonym płatnym, który jest zaraz obok i jest praktycznie pusty
2. 10 metrów przed bmw były puste miejsca koło filarów, gdzie spokojnie może się przytulić i wyjść bez problemu a o tej porze nikt specjalnie się koło niego pchać nie będzie(końcówka parkingu, miejsca są praktycznie zawsze puste) - więc ogólnie, kierowca to dzban.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Sebb521: Tak parkują nie tylko kierowcy bmw, ale też innych droższych aut, dlatego, że inni ludzie obijają drzwiami przy wysiadaniu. Trzeba też pamiętać, że większość nowych crossoverów jest po prostu za duża i nieprzystosowana do standardu niektórych dróg i parkingów. Widziałem raz auto podobnych rozmiarów, które stało praktycznie od linii do linii :/

@Graf_Orlok: ale to że auto się nie mieści w liniach nie upoważnia do takiego parkowania,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Mysz: jaśnie pan sam chodzi po sklepach? Pluje na takich "bogaczy", służba robi zakupy, a krawiec przyjeżdża do domu w wersji ubogiej, bo w normalnych rodzinach krawiec zawsze jest na etacie.
  • Odpowiedz