Wpis z mikrobloga

@Luks_x: to jest akurat paradoks zostawiania miejsca. Zostawisz za malo miejsca, to moze cos ci zostanie na drzwiach, chociaz zwykle sie pewnie tylko opra, ale zostawisz za duzo, to jest szansa, ze zostanie duzy slad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak parkują nie tylko kierowcy bmw, ale też innych droższych aut, dlatego, że inni ludzie obijają drzwiami przy wysiadaniu. Trzeba też pamiętać, że większość nowych crossoverów jest po prostu za duża


@Graf_Orlok: nie chodzi tylko o SUVy i inne duże auta. Miałem mazdę 3 i też musiałem jedźcic na koniec parkingu i stawiać na dwóch miejscach, bo ludzie nie szanują cudzej własności. Na moich oczach jeden typ zaparkował tak że nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawulot: no tak. Rozumiem jakby ktoś tak robił bo nie wiem innych uważa za biedaków i ma #!$%@? ego no to rozumiem. Ale jak ktoś tak robi po prostu żeby nie rozwalili mu całkowicie boków auta to przecież to jest logiczne postępowanie. Odmalujesz takim właścicielom aut bok i wyciągniesz wgniecenia jak będą stawać normalnie?
@paw4da: Po części Cię rozumiem i musisz mi uwierzyć, potrafię korygować swoje miejsce 3 razy żeby nie obić komuś nawet malucha (pójdę do nieba). Ja tylko zapytam, dlaczego ja mam płacić za chamstwo i głupotę innych?? Masz fajną furę?? Parkuj na strzeżonym gdzie jest więcej miejsca ewentualnie kup se gold-premium-ultra pakiet AC. No bo przecież super furę należałoby odpowiednio ubezpieczyć a dodatkowo jesteś bogaty, więc większa składka nie jest problemem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawulot: czyli jak ktoś nie ma super fury tylko coś na co ciężko pracowal za 30k(czyli hehe złom) to mogą mu obijać auta i też ma jeździć tylko na vipowskie strzeżone parkingi? Zresztą, czemu ktoś z droższym samochodem na robić tak samo?
@paw4da: No pewnie że nie :) . To właśnie o to mi chodzi, nie można nakoorwiać komuś drzwiami po truchle "nawet" za 30k, aleee tak samo nie można parkować jak dzban bo moje auto kosztowało 300k.