Wpis z mikrobloga

Zapraszam do udziału w #rozdajo
Do wygrania tablet graficzny - Huion H430P trafi w ręce jednej z plusujących osób.

Robię #rozdajo ponieważ chciałbym wypromować przy okazji swoje kursy rysunku cyfrowego.
Szkolenia są dla każdego. Znajdą się dobre zadania dla tych początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.

www.pelnabarwa.com

#digitalpainting #grafika #tworczoscwlasna #lapkobrazy
#gliwice #slask #krakow #lodz #warszawa #wroclaw #poznan
lapko - Zapraszam do udziału w #rozdajo
Do wygrania tablet graficzny - Huion H430P t...

źródło: comment_CofyIPvsMFoIDQKn3dm2AvyNvshIXXPT.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lapko: mam takie pytanko.

Zastanawiałem się nadk kupnem huion kamvas 20 lub 16.

Co byłoby lepsze dla rysownika? Znajomy w branży siedzi wiele lat i mówi, że dla niego najlepszy jest iPad pro więc mi za bardzo nie doradzi ale go poleca - a nie chce mi sie 6k wydawać na tablet graficzny. Max właśnie 2300 i stąd moje pytanie :P
  • Odpowiedz
@kone: Tak, ale będzie pewex 4-6k kosztował a tyle nie chcę przynajmniej na ten moment przeznaczać :P no chyba, że będzie w okolichach 3k (co jest mało prawdopodobne)
  • Odpowiedz
@JustAnAir: iPad i Huion to trochę inne kategorie. Huion to tablet, który musisz podłączyć do komputera. iPad to samodzielny sprzęt. Jego czułość (iPada) jest odrobinę mniejsza, ale intuicyjna aplikacja Procreate i możliwość rysowania wszędzie robi robotę. Ja zakupiłem zwykłego iPada 9,7 2018 i używany Apple Pencil i rysuje mi się na tym doskonale. Wydatek - w sumie 1700 zł.
Jeśli jednak pracujesz stale w jednym miejscu to Huion będzie lepszym
lapko - @JustAnAir: iPad i Huion to trochę inne kategorie. Huion to tablet, który mus...

źródło: comment_Fl8OXERDU6oNGe0ShrYX6caOYjnYDGa0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Markezi94: Ciągle liderem jest Wacom, ale Huion go szybko dogadania. Wydaje mi się, że z inną nazwą nie byłby tak popularny :) Możesz w prosty sposób wyjaśnić czemu Wacom jest lepszy? Jakiś czas temu kupowałem żonie tablet i kupiłem Huiona który był znacząco tańszy od Wacoma o podobnych parametrach. Jedynym argumentem jaki znalazłem w internetach za tym żeby nie kupować Huiona to "bo to nie Wacom" ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mikla: Co człowiek to opinia. Testowałem ostatnio kilka Huionów. Miałem małe problemy z instalacją, kursor od czasu do czasu przeskakiwał, momentami sprzęt nie czaił mocy nacisku. Oczywiście to są problemy, które mogą wcale nie wystąpić. Większość Huionów działa prawidłowo, ale prawdą jest, że z tymi problemami nie tylko ja się spotkałem. Huion lata temu produkował słabej jakości sprzęt i ciągle jedzie na tej opinii. Tymczasem jest to tania i godna
  • Odpowiedz
@lapko: Ja tam się w ogóle nie mogłem przyzwyczaić do rysowania na tablecie bez ekranu. Ok, może jakiś digital painting i ciapkanie plamami jest ok, ale rysowanie ładnych linii jest prawie niemożliwe na tablecie bez ekranu ;)
  • Odpowiedz