Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara akurat ja uważam, że z tych osób, które śledzę i oglądam żadna nie jest xD
Szmexy, Tomek Grzymski, AJ, Kura, chłopaki z WK, chociaż Owca budzi pewne wątpliwości xD
Mimo wszystko ufam, że nie jest.
Nie robi mi to różnicy, nie myślę o tym po nocach i nie mam bólu dupy, po prostu ciekaw byłem waszego zdania, bo właśnie na wykopie panuje przeświadczenie, że jak ktoś wygląda dobrze to na pewno
@GalNoname: Hmm... Jako, że powiesz, że nie mam na to dowodów, to powiem, żebyś się zainteresował bardziej chłopakami z WK. Są nawet gdzieś screeny jak, niektórzy pytali o cykle, pączek wrzucał zdjęcia sterydów, złapali go też na kupowaniu prohormonów na allegro i sam o tym wspominał przy rozmowie z Karmowskim. Zobacz sobie filmy jak wyglądał Saker w 2013 i jaki zrobił regres od tego czasu ( tak wiem, kontuzje ( ͡
@Kasahara: Imo efekty to jedno, to jak do nich doszli to druga, istotniejsza sprawa.
Jeżeli dwóch ludzi doszło do identycznych wyników sylwetkowych/siłowych, z czego jeden konsekwentnie, powoli przez 5 lat dokładał na siebie i sztangę kilogramy, a drugi dołożył 20 kg w pół roku, potem zaczął trenować pod wyskok i stracił 15 kg w pół roku, a potem znowu dołożył 20 kg, to wnioski są oczywiste, mimo identycznych rezultatów ( ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: w jednej strony masz rację, ale z drugiej widzę znajomych, którzy na prawdę się zaangażowali na 100% i jak wyglądali i jak wyglądają teraz to też byś mi nie uwierzył, że nic nie brali. Znam też takich, którzy chodzą od 3-4 lat i mają raczej przeciętne efekty.

Co do stażu to ćwiczę nieregularne i nie daje z siebie wszytkiego a i tak wyglądam lepiej niż 90% ludzi.
Tutaj też trochę
@GalNoname: A do jakich wyników doszedłeś? Co innego progres na początku co innego będąc zaawansowanym. Tak jak @Zelber wspomniał, jak ktoś ma predyspozycje do nabierania mięcha i bycia masywnym to w pół roku nie traci wszystkiego co wypracował. Saker jak miał kontuzje to z potwora zamienił się w typa, który wyglądał jak by nigdy nie ćwiczył, Owca może nie w takim stopniu, ale też bardzo podobnie.
@Kasahara: W punkt. Propagując swoje idee i sugerując że idąc ich tropem i biorąc/kupując to co reklamują osiągną takie efekty jak oni wbrew logice, bo lubimy wierzyć w magiczne suplementy diety i drogi na skróty. Sam niejednokrotnie łapię się na tym że strasznie kusi mnie produkt X który obiecuje rozwiązać moje problemy.
Podobny szok miałem na siłowni widząc jak wyglądają goście obok a jak wyglądam ja, mimo tego że podnosimy np.