Wpis z mikrobloga

Niestety ze swojego niemiłego doświadczenia nie polecam nikomu umowy ze studiem McFIT. Być może póki co jest ich niewiele, ale raczej na pewno będą się rozrastać kusząc ofertą wejścia do wszystkich swoich siłowni w Europie. Fragment umowy: "MemberCard umożliwia Klientowi wstęp do wszystkich Studiów McFIT i uprawnia go do korzystania z nich w godzinach ich otwarcia. [...]".

Osobiście zdecydowałem się na podpisanie umowy ze względu na częste zagraniczne wyjazdy służbowe i dostęp do siłowni właśnie za granicą. Niestety nie jest to możliwe. Pracownicy często kręcą nosem, nie wpuszczają, chcą widzieć umowę, która jak się później okazuje jest po polsku ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc niewiele z niej rozumieją.

BOK jak w większości firm w ogóle nie pomaga. Problem jest im znany od tygodni i nie wiedzą kiedy zostanie rozwiązany. Dzisiaj wysłałem wypowiedzenie w trybie natychmiastowym. Nie polecam nikomu.

#silownia #cwiczzwykopem #cwiczenia #mikrokoksy
  • 3
@Saprofit - no w moim przypadku to nie 39zł a 69zł miesięcznie. Nie wiem w jakim mieście chodzisz, w Krakowie sprzęt jest w sumie ok, choć przyznam, że za granicą jest lepszy (nowszy / więcej funkcji) i miejsca między urządzeniami też jest więcej.

@NaczelnyHejterWykopu - Nie orientowałem się jakie są ceny w PL - od razu skusiły mnie "wszystkie kluby w Europie", w McFIT bez tej promocji noworocznej cena wynosi 49zł albo