Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@DESiGNER86: Uwaga! Uwaga! Aktualizacje w iOS są niezbędne ponieważ Apple tak zaprojektowało system że nie może w żaden inny sposób aktualizować aplikacji systemowych (np. pod kątem zabezpieczeń). Google ma tą możliwość więc aktualizacje systemu są opcjonalne (tak długo jak masz aktualizacje zabezpieczeń). Chociaż rozumiem też argument że fajnie jak os "świeżo" wygląda.
  • Odpowiedz
@vucko: Oczywiście, że też dlatego. Co nie zmienia faktu, że Pixele tak czy siak są krócej aktualizowane niż IOS na iPhone’ach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rskk: nie mam, mam za to aktualną nakładkę miui 11 i tyle mi wystarczy. Telefon nie warczy i nie zamula. Znając życie jakbym się bawił z rootowaniem, to i android najnowszy by się znalazł. Tylko po co jak telefon sprawnie sobie radzi?

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Ostatnio sie zastanawiałem czy jest sens wymieniać flagowca samsunga z 2016 roku. I w sumie nie ma. Działa dalej tak samo dobrze. Czekam aż go w końcu rozpiernicze w drobny mak.
  • Odpowiedz
@januszdoe moją przygoda z iphonem skończyła się na 3gs, strasznie zamulal po 2 latach- większości z was na świecie nie było kiedy ten model wychodził ( ).
Teraz nie widzę sensu na zakup iphone, jeśli korzystasz z pc na windowsie.
  • Odpowiedz