Wpis z mikrobloga

#podroze #wycieczki #zwiedzanie #travel #podrozowanie #swiat #nowosci #rynek

Wybierając się na wakacje korzystacie z usług przewodników turystycznych ?
Ja jestem przewodnikiem, jestem osobą młodą i wiem, że rynek się zmienia i wycieczki takie klasyczne, chodzenie za parasolem już praktycznie nie ma sensu. Chociaż są jeszcze osoby, które z tego korzystają bo czasem nie mają/nie chcą innej opcji. Chciałabym wprowadzić nowości do swoich usług i zrobić coś takiego na prawdę wow. Chcę postawić przede wszystkim na działanie/ przygodę i poznawanie przez doświadczenie.
Co o tym myślicie ? Czy są tutaj osoby z tej branży, żeby wymienić się doświdczeniem ?
  • 24
  • Odpowiedz
@DerMitteleuropaer: rzecz w tym, że ja jestem takim miejscowym przewodnikiem dokładnie w takim miejscu które opisujesz, i chcę unowocześnić swoje usługi, pytam Was o pomysły czego oczekiwalibyście od takiego przewodnika bo juz chodzenie za parasolem jest nudne NAWET W MIEJSCU W KTÓRYM NIE JESTEŚMY W STANIE SAMI SOBIE ZORGANIZOWAĆ WCZASÓW :)
  • Odpowiedz
KTÓRYM NIE JESTEŚMY W STANIE SAMI SOBIE ZORGANIZOWAĆ WCZASÓW


@michalina__: Jedyne miejsce w którym nie jesteśmy w stanie, to Korea Północna, ale tam Ty też nie jesteś w stanie. :P Ty możesz najwyżej ułatwić.
Myślę, że ważniejsza od udziwniania będzie rzetelna informacja o Twojej ofercie łatwa do znalezienia w internecie, możliwość umówienia się przez internet oraz jasna cena za usługę, bo to jest problem. Dlatego pomyślałbym raczej o sposobie dotarcia
  • Odpowiedz
@michalina__: Ciekawa może być też współpraca z podobnymi ludźmi z innych miast, jeżeli w tym kraju standardowo odwiedza się kilka po kolei, żeby móc polecać przewodników na następne dni podróży oraz otrzymywać turystów z polecenia od innych. Nawet może mieć wspólną stronę internetową, na której by była pełna oferta.
  • Odpowiedz