Wpis z mikrobloga

Dla tych co pamiętają moje perypetie z internetem to finał jest taki. Wymieniłem router, odblokowałem porty, mam ustawione jakieś stałe IP. Jaki efekt?
Piątek/sobota/niedziela - w różnych godzinach i ani razu nie uswiadczyłem delaya. Nie wiem co mam o tym myśleć xD Tyle sapania na te serwery a tu taka historia. Mam nadzieje, że nie będzie powrotu do tego co było bo gra się wyśmienicie. #fut
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@flexx Ti ja mam taki delay, że każde naciśnięcie to modlitwa o dobre podanie, odbiór itd. Net 200/100 Mb. Router mi wymienili 3 dni temu. Jedynie jak gram późno w nocy to jest płynnie
  • Odpowiedz
@flexx: tutaj często ludzie pisali, że to nie działa lub, że trzeba codziennie to robić. Dlatego nie działałem w tym kierunku. Rozumiem, że stałe ip i porty, to trzeba do dostawcy się zgłosić?
  • Odpowiedz
  • 0
@korona73: Ja dzwoniłem na infolinie i mi mówili gdzie mam klikać i gdzie co wpisywać. Neta mam z UPC 500. Tez się zawsze sugerowałem tym co na tagu i pewnie dlatego tak długo mi zajęło żeby to samemu sprawdzić.
  • Odpowiedz
  • 0
@mirek_januszy: Poprzedni router miałem jakiś stary model, który dostałem od UPC jakieś 5 lat temu przy podpisywaniu umowy. Teraz wymienili mi na najnowszy model jaki maja w ofercie. Nie wiem czy miało to jakies znaczenie czy tylko te porty i stałe IP.
  • Odpowiedz
  • 0
@krojcol: Ja jestem laikiem w tych sprawach i ciężko mi odtworzyć to co robiłem, ja tylko krok po kroku wykonywałem to co ktoś tam mówił. Kliknij tu, zaznacz to itd. XD Zadzwoń do nich.
  • Odpowiedz