Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i piękniejszej stronie naszych odbić,

wydaję mi się, że zostałem mitycznie ochrzczony pierwszym fanboyem La Nuit na tagu, więc musimy domknąć to mityczne i mistyczne koło.

Z dniem dzisiejszym moja kolekcja została dopełniona i w końcu pojawił się w niej La Nuit w pierwszej formule z 2009 roku i w jednym z absolutnie pierwszych batchów.

Od lewej druga formuła, ubiegłoroczna formuła i pierwsza.
Nie ma go zbyt wiele, jest mega trudny do zdobycia, ceny są kosmiczne, więc każda kropla jest drogocenna!

Moja pierwsza i chyba ostatnia flaszka w tym roku :)
Na pytanie, czy odlewam odpowiadam - myślę o tym, ale... myślę (ʘʘ)
Może 10ml?
Może 10ml pierwszej i drugiej formuły?
Może zestaw 10ml wszystkich formuł, plus unikat Frozen Cologne i Zara Day - Y jeszcze?
Kurde, z chęcią bym się wszystkim podzielił!

Pomyślę i jak coś to szaleńców zapraszam na priv ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ps. Jakieś odlewki mam gotowe, więc przy okazji wiadomo xD

#perfumy #rozbiorka #scentlife
dradziak - Cześć Mirki i piękniejszej stronie naszych odbić,

wydaję mi się, że zosta...

źródło: comment_fsjmFRzErvoQdLMtZtsAHuihknfIiyNo.jpg

Pobierz
  • 23
@bydgoszczvx
Dla mnie żadne zaskoczenie!
Zara parametrowo jest lepsza od którejkolwiek z wersji ^^
Ja tylko osobiście uważam, że jednak kompozycyjnie nie nazwałbym ich wiernym klonem La Nuit, ale za taką kasę, jaką można było je kupić to Paaaaanieee....bym paletę trzymał w piwnicy xD
To fajnie, oby Ci się tak trafiło na jakiegoś Xerjoffa, czy Roja ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
A, że flaszki sprzedałeś to szkoda, ale cóż...taki nasz perfumowy los jest :)
@chuckmls
Zależy, czy dla kogoś jest to przyjemność, czy też bardziej racjonalne zarządzanie swoją kolekcją :P
Kwestie pieniężne można odłożyć rzeczywiście na bok ( ͡º ͜ʖ͡º)
@dradziak: Ta po lewej jakaś ciemniejsza jest? Ja chyba kolor mam najbardziej zbliżony do środkowego
ogólnie zapach super ale parametry jakieś takie słabe. Jest mało wyczuwalny, nie ma dużej projekcji, trwałość całkiem okej ale dupy nie urywa.

Odlewasz może coś? Na 5 ml z każdego wypustu bym się skusił aby porównać z tym co mam
@dizzydom
Po lewej to druga formuła i ma tak samo ciemny sok jak pierwsza formuła.
Światło pada od prawej strony, więc tego nie widać dobrze, ale tak normalnie widać, że sok z 2019 jest najjaśniejszy :)
Miałem z rocznika 2016 La Nuit i kiepsko było w każdym aspekcie niestety :(

Zastanawiam się nad odlaniem.
Jak coś to się odezwę na priv :)