Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #tinder

Jestem różowym paskiem, lvl.26. Po studiach, mam całkiem dobra prace, zainteresowania(nie, nie netflix i wino, wina nie pije, a netflixa nie mam). Zaczela mi jednak doskwierać samotność, wiec założyłam tindera. Ale do rzeczy. Stawiam jasno zasady, nie chce nikogo, kto jest w związku/żonaty. I tutaj moje pytanie brzmi: czy ja mam jakieś średniowieczne poglądy? Ja wiem, ze zdrady się zdarzają z różnych przyczyn, wiem ze faceci seksu potrzebują. Ale kilka razy zostałam wręcz wyśmiana za to, ze odmówiłam randki żonatemu facetowi. Usłyszałam, ze
-pewnie ślepo wierze w KK(nie chodzę)
-nie wiem nic o życiu
-co mnie obchodzi czyjaś żona, to jej problem
-zdradzone kobiety odchodzące od mężów to frajerki bo są dużo większe tragedie niż zdrada
I więcej takich. W tym momencie się zaczęłam zastanawiać: najeżdżacie na p0lki, ze zdradzają, a jeśli facet robi to samo, to już jest ok? Ja jestem „czysta”, do zdrady mnie nie ciągnęło, kręci mnie seks z jedna osoba, a nie całym stadem, chociaż seks bardzo lubię. Czasem czytam wykop i łapie się za głowę, jak widzę jakie są kobiety, ale teraz założyłam tindera i wyglada na to, ze faceci są tacy sami. Wykopki mogą wylewać swoje zale to ja tez chce znać Wasza opinie na ten temat: czemu kobieta mająca swoje zasady jest tak często wyśmiewana? Wiem, ze to wykop i to prędzej mnie zjedziecie xD ale chętnie poczytam
  • 99
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: wśród moich znajomych faceci o takich cechach maja partnerki, długoletnie zrzeszta. Ale fakt, podejście łobuz kocha najbardziej jest dalej żywe. Ale to problem kobiet i problem ich psychy, ze potrzebują emocjonalnej huśtawki. Takie coś się leczy a nie wdraża w życie. Sama znam przypadki, gdzie laska rzuciła kolesia bo nie miała z nim uczuciowego rollercoasteru. On ma teraz zone, ona ma faceta cpuna
  • Odpowiedz
@nelas Kobieta, która ma swoje zasady jest wyśmiewana jedynie przez upośledzonych ruchaczy, których IQ wynosi łącznie z 60.
Także nie przejmuj się takimi amebami, Ja cię szanuję i podejrzewam, że większość mirków również.
  • Odpowiedz
@nelas: Nie ma symetrii w tym, mężczyźni mają tutaj gorzej, bo oczekuje się od nas innych postaw, męskich, a nie uczuciowych, wyników, wsparcia kobiety, a nie na odwrót, często lepiej jakbyśmy zarabiali etc i do tego kobiety mają większy wybór. Facet jak dostanie na takim tinderze parę raz na sto lat to dobrze, a kobieta co rusz ma i tylko kwestia by dobrze wybrała z tej puli co ma.
  • Odpowiedz
@Sierzant_Stuleja: Niestety, z góry zostało założone, ze lecę tylko na chadow. Zadna normalna laska nie poleci na takiego, bo wielu ma niestety tylko kase, a brak klasy. A ja kasę zarobie sobie sama. Poza tym nie lubię przesadnie wylaszczonych typów. Koszula plus marynarka i wystarczy
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: Nie dziwie się ze macie zal do kobiet skoro traktujecie wszystkie w kontekście „tamta była zła to i tak jest”. I yyy koleś z tego zdjęcia mi się nie podoba, ale skoro wiesz lepiej to spoko. Miałam w życiu jednego partnera, znam mało takich jak ze zdjęcia i w sumie nie żałuje. Ja mogę ładnie wyglądać, on nie musi i tyle w temacie. I wiem, ze laski lecą na takich,
  • Odpowiedz
Dobra, założyłam ten temat żeby poznać opinie na temat zdrad. Nie zrobiłam nikomu krzywdy, nie mam sobie nic do zarzucenia wiec to chyba nie ze mną jest problem. Szkoda; ze wszyscy się na mnie uwiesili bo jestem kobieta
  • Odpowiedz
Ja wiem ze jest 21 wiek i każdy może być taki jak chce ale wolałbym nie wierzyć ze jesteś aż tak głupia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nelas: a może po prostu goście którzy ci tak pisali myśleli że cię przekonaja do siebie i zmienisz podejscie. Głupie ale to możliwe. No i nie wrzucaj wszystkich do jednego worka bo skąd wiesz że to wykopki piszą. Jak facet jest zonaty i zdradza z taką postawa to jest ch*jem i tyle.
  • Odpowiedz
@nelas: w sumie dość dziwne jest to, co piszesz. Nie zdarzyło mi się jeszcze, a czasem niestety trafiam na tinderze na facetów, którzy są zajęci, a tylko "zapomnieli" napisać o tym na profilu i szukają seksu na boku, żeby mieli jakiś problem z tym, że mówię nie. Nie to nie.
  • Odpowiedz
@nelas: Bardziej martwi mnie to że decydując się na tindera który jest zbiorowiskiem w którym przeważa masa ludzi którzy nie maja czasu/odwagi/rigiczu będziesz wybierała wśród perełek. Wydawało mi się ze każdy ma świadomość ze Tinder/bado to jak grzebanie w szmateksie z mniejsza szansa niż totolotek. Jeśli moja uwaga Cię uraziła to przepraszam.
  • Odpowiedz
@clas: Chciałam po prostu spróbować, nigdy nie miałam portalu randkowego. Człowiek uczy się na błędach. Poza tym naprawdę nie mam gdzie kogo poznac
  • Odpowiedz