Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki co zrobić- kupiłem na Allegro telefon. Rzekomo nowy. Ojcu w prezencie świątecznym. Miał być tydzień przed świętami, był tydzień po. No trudno, zdarza się. Po rozpakowaniu i uruchomieniu okazuje się, że nie wszystkie programy można zainstalować - mały research w necie pokazuje, że dzieje się tak, gdy grzebane było w roocie (flaga knox i tym podobne samsungowe akcje). Dodatkowo Phone Info pokazuje 450 cykli rozładowania baterii. Czyli nowy to on nie był ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rozpocząłem dyskusję ze sprzedawcą, wiadomo, zdziwiony, zaskoczony i absolutnie to niemożliwe, ale jak chcę to mogę odesłać.
I tu pytanie - czy odsyłać? Bo wtedy mogę stracić i kasę i telefon. Póki co oczekuję od sprzedawcy obniżenia ceny, by na wymianę baterii było. A i ojca nie chcę telefonu pozbawiać, bo się spodobał i w ogóle. Co mogę jeszcze zrobić?
#allegro #telefony #kiciochpyta
  • 3
@chwast127: Nie baw się w żadne upusty na wymianę baterii. Dostałeś używany telefon zamiast nowego. Odeślij im ten telefon i żądaj telefonu zgodnego z umową, czyli nowego lub zwrotu wszystkich kosztów.