Wpis z mikrobloga

Poniedziałek.. znowu 1RM :) Tym razem ciąg z ziemi z mocnymi gumami, 330kg i na tym się zatrzymałem.

Trening mnie bardzo zaskoczył, bo spodziewałem się zmęczenia CUN a tutaj po prostu mięśnie od piątkowego treningu (który wrzucałem) nie zdążyły się zregenerować. Szczególnie przez te 5x5 w rack pullu. Co widać na nagranym ciągu, więc zatrzymałem się na tych 330kg i stwierdziłem że nie ma co się dalej siłować skoro jestem aż tak obolały.

Następnie GM rounded back 5x5, też małym ciężarem, na nagranej serii 155kg x 5

Potem Reverse hypers ale aż 6 ciężkich serii + ab. Posterior chain po tym zniszczony, w takim stopniu że nawet schylić się nie mogłem xD Ale stwierdziłem że czwórki są "nieruszone" więc, dodałem sobie 3x20 sissy squats... i kończąc to myślałem że czwórki zaraz wybuchną, tak się napompowały. Czwórki dla mnie są jak bicepsy i tego i tego nienawidzę trenować :P

Od nowego roku ćwiczy mi się naprawdę świetnie, ale zarazem czuje że generuje ogromną fatygę, zmęczenie, ale szczerze mówiąc staram się to ignorować, dużo jem, dużo śpię i cisnę wmawiając sobie że ze wszystkiego dam radę się zregenerować :) Zobaczymy dokąd mnie to zaprowadzi.

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme #strongaf
IntruderXXL - Poniedziałek.. znowu 1RM :) Tym razem ciąg z ziemi z mocnymi gumami, 33...
  • 1