Wpis z mikrobloga

@vartan: Powiedz konowałom, albo zasugeruj coś, to się obraża większość. xD


Oootak. Leczę się psychiatrycznie, lubię wiedzieć, co się ze mną dzieje, więc czytam sobie na temat mojej choroby (artykuły medyczne, czasem popularno-naukowe/Reddit), poza tym ZAWSZE zaglądam do ulotki tego, co mam brać. Kiedyś zgłosiłam lekarzowi, że po nowych lekach czuję derealizację i splątanie, a on do mnie: "ooo, mądre słowa, czyta pani Wikipedię, pewnie jeszcze diagnozuje się przez Google?". Obrzydliwe.
@Reiter:

Mnie wyrzucili z SOR o 3 w nocy, bo wyświetliłem się... jako nieubezpieczony. Był błąd w EWUS-iu.

Jak, u licha, mogli cię wyrzucić, skoro z SORu może korzystać każdy, w tym nieubezpieczeni, którzy po prostu dostają potem rachunek? A na wypadek błędów w systemie, jeśli rzekomy nieubezpieczony jest przekonany, że jest ubezpieczony, wypełnia się po prostu jedno krótkie oświadczenie i wyjaśnia potem sprawę. Byłam w obu sytuacjach i nikt nawet
@samuraj24: Tak się dosłownie pisze wywiad wstępny. Większość lekarzy pisze taki na SORze lub Izbie przyjęć. Jeśli pacjent trafia do dalszej diagnostyki jest to bardziej precyzowane i używana jest bardziej "medyczna" terminologia.
Żebyś wiedział jakie smaczki lekarze na sorze lub izbie dostają od rodzinnych ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak, u licha, mogli cię wyrzucić, skoro z SORu może korzystać każdy, w tym nieubezpieczeni, którzy po prostu dostają potem rachunek? A na wypadek błędów w systemie, jeśli rzekomy nieubezpieczony jest przekonany, że jest ubezpieczony, wypełnia się po prostu jedno krótkie oświadczenie i wyjaśnia potem sprawę. Byłam w obu sytuacjach i nikt nawet nie mrugnął powieką widząc mnie na czerwono. W którym to było roku?


@kraglapyrka: 2013 rok, bodajże sierpień. Po