Wpis z mikrobloga

@vartan: Ale #!$%@? śmieszne....
Raz trafiłem na całodobowy i przyjmował mnie jakiś lekarz.
Hmm miałem wypadek kilka dni wcześniej i dość mocno skaleczyłem się w ramię .
Kilka dni potem miałem gorączkę i jakoś dziwnie śmierdziało z rany dodatkowo okolice ranny bardzo ciepłe.

Lekarz bo wywiadzie wstukuje w komputer - miał tak ustawiony monitor że wszystko się odbijało w oknie.
Gorączką, nieprzyjemny zapach z rany.
  • Odpowiedz
Gorączką, nieprzyjemny zapach z rany.


@samuraj24: Jakby napisal "fetor ex vulnere" to byloby pewnie profesjonalnie.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@vartan: @samuraj24: @Blaskun: @dan3k: @pl-PL: ja dokładnie wiem kiedy mi się rozwija zapalenie mięśnia sercowego, i nauczłem się, że jak na SOR, to tylko tam gdzie mają historie choroby. Inaczej myślą że naczytałem się objawów w internecie xd

ani razu jeszcze nie przyszedłem na darmo, za każdym razem miałem racje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Powiedz konowałom, albo zasugeruj coś, to się obraża większość. xD


@Blaskun: no bo jak taki PLEBS śmie kwestionować mnie, LEKARZA, ja wiem lepiej kiedy go boli, a kiedy nie
masz tu pawulonik i #!$%@? bo nie mam czasu mam tu 1000 za skórę
  • Odpowiedz
  • 94
@vartan Problemem ludzi inteligentnych u lekarza jest to, że Ci z marszu traktują każdego pacjenta jak idiotę. Per saldo robią słusznie, natomiast delikatne sugestie kogoś o zdrowym rozsądku i jakiejś wiedzy nt. swojego organizmu są z marszu odrzucane, bo co ten kretyn wie, posłuchał się kolegi albo naczytał w internecie. Na dłuższą metę nie ma to zwykle znaczenia, ale jest upierdliwe.

Np. lata temu miałem jakies przeziębienie czy coś i w
  • Odpowiedz
@vartan: #!$%@? i konowaly, giżycki szpital to umieralnia i dno, gdzie pielęgniarki drzwi musza otwierać bo wielki pan lekarz idzie. I to za nasze pieniądze tak się rozpasali.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@fabek mi pomogli wiele razy, więc źle nie powiem. Brata niestety raz #!$%@? i prawie odpadł, ale w Suwałkach go wyciągnęli
  • Odpowiedz