Wpis z mikrobloga

Kolorowy świat Krzysia Bosaka vol 1

Jako że #konfederacja po zaciętej rozgrywce w szachy 9D wybrała na swojego kandydata na prezydenta prawdziwego męża stanu, intelektualistę, człowieka znanego ze swojej ciężkiej pracy i wykształcenia, nie mogę oprzeć się by nie wziąć pod lupę niektórych z wybitnych myśli tej ostoi prawicowego merytoryzmu.

Na początek klasyczny przykład tego jak dalekosiężne i precyzyjne są przewidywania Krzysztofa jeśli chodzi o najpoważniejsze zagrożenie cywilizacji białego człowieka - homoterror. Wszyscy wiemy jak to jest - zaczynasz od domagania się równych praw, a kończysz na przymusowych homoharemach dla dzieci i homopatrolach na ulicach.

homokomandozabieraostatniedzieckop0lakom.jpg

#bekazprawakow #bekaznarodowcow #neuropa #4konserwy #polityka
Kozajsza - Kolorowy świat Krzysia Bosaka vol 1

Jako że #konfederacja po zaciętej r...

źródło: comment_1hyZvhA9Tcxmagpm5aYOLzXHMBSHQjwA.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@YgoR: No wiem, w takim Londynie nie da się już wyjść na ulicę, wszędzie strefy szariatu albo homopatrole, żeby dojechać do pracy trzeba przynajmniej 5 gejom zrobić dobrze po drodze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 142
@Kozajsza: byłem w Paryżu przez dwa dni, pierwszego dnia zabrali mi syna i drugiego dnia go oddali, ale już był córką. Nie zapytali mnie nawet o zdanie.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: @Neubert: W tym, że tęczowi aktywiści zamiast walczyć o równe prawa mniejszości seksualnych, na swoich marszach skupili się na szerzeniu mody na dogmatyczny antyklerykalizm i globalizm, profanują symbole religijne i narodowe, wierzą w antynaukowe dżenderyzmy, skrobanki na życzenie, adopcję dzieci, chcą ingerencji i ingerują w wolność słowa cenzurując konserwatywne treści, domagają się zwiększenia masowej, szkodliwej imigracji obcych kulturowo ludzi do Europy i mógłbym tak jeszcze długo wymieniać
  • Odpowiedz
tęczowi aktywiści zamiast walczyć o równe prawa mniejszości seksualnych, na swoich marszach skupili się na szerzeniu mody na dogmatyczny antyklerykalizm


@YgoR: Odpowiedzieli na ataki kościoła i środowisk kościelnych w nich wymierzone. Arcybiskupi mówiący o tęczowej zarazie i używający mowy której nie powstydziliby się naziści wobec osób o odmiennej orientacji, chwalący zwyczajnych bandytów bijących ludzi, zdziwili się nagle że ktoś miał czelność im odpowiedzieć. Żeby nie było - nie pochwalam takiej retoryki, ale na marszach równości są to raczej jednostkowe przypadki.

profanują symbole religijne i
  • Odpowiedz
@YgoR:

profanują symbole religijne i narodowe

ingerują w wolność słowa cenzurując


To jak tam mordo, chcemy tej wolności słowa czy jednak nie chcemy? Czy wolność słowa jest wtedy jak upośledzone prawactwo nazywa ludzi zarazą, ale jak ktoś zrobi cipkomaryjkę to już religijne prześladowania?
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Tak odpowiadając na słowa Bosaka to akurat nacjobalosci rzucali prezerwatywami z gownem (a jakże) w paradę równości. Akcja miała miejsce w Kijowie

PS., pisałem to już raz, ale wyobraźcie sobie jak nacjolo wpychają to gówno, z toi toia wyciągnięte, upychają w te prezerwatywy, to się rozlewa, nie panują nad tym i gadają:

ej Saszka to co robią ci tfu geje jest obrzydliwe
  • Odpowiedz
@Kozajsza a co cie tak interesuje bosak? Rozumiem ze jesteś wyborca innej Partii to wrzuć cos miłego, prawdziwego o swoim kandydacie :)

A nie czekaj, trolle obrażają :) to łatwe prawda?

P. S serio rzuć nazwiskiem swojego kandydata
  • Odpowiedz
nie mogę oprzeć się by nie wziąć pod lupę niektórych z wybitnych myśli tej ostoi prawicowego merytoryzm


@Kozajsza:
Czemu ten socjalista znowu jest nazywany prawicowcem? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #!$%@? jak tak dłużej pójdzie to jakikolwiek wolnościowiec zostanie uznany za wariata, bo uwielbienie socjalizmu to chyba w Polsce "być albo nie być" na scenie politycznej. Cholerni liberalni wywrotowcy, nie-socjaliści, chcieliby żeby rząd się od nich #!$%@?ł.
  • Odpowiedz