Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Sytuacja na polskim rynku nieruchomości jeszcze nigdy nie była tak #!$%@?. Mieszkania są drogie jak element 118 i młodzi nie mogą przebierać w tysiącach ofert.

Właśnie kupiłem swój pierwszy w życiu apartament. Beznadziejne osiedle Villa Piano w pod Warszawą XD. Aż tylko 100 metrów kwadratowych z płatnym dostępem do siłowni i kortów tenisowych. Za osiedlem piękne lasy i potok ale co z tego jak jest tam polactwo. Mamy też prywatne przedszkole, a developer buduje jeszcze muszlę koncertową i plac zabaw.
Już nie pamietam dokładnie po ile płaciłem, ale chyba było to 12 czy 13 tysięcy złotych z metra. Musiałbym zajrzeć do umowy. Jestem mega #!$%@? bo nie zamknełem się w ustalonym budźecie i musiałem kupić bieda BWM ale #!$%@? w leasingu. Oczywiscie w perłowym lakierze aby dobrze komponowało się z tym gówno kolorem. Żona chce wykonczyć mieszkanie w stylu sródziemnomorskim. W domu mają być białe sciany, białe meble i dużo kamienia. Blaty z piaskowca zamówiliśmy z Grecji.
Jesteśmy na etapie wprowadzania sie. Jeszcze nie wszystko gotowe, ale ja już #!$%@?. Zawiodłem jako mąż i ojciec. Dzięki mojej #!$%@? pracy zapewniłem rodzinie #!$%@? warunki do życia. To fajnie, że dzieki polityce pisu mogę być bardziej ruchany przez nasz rzad, nawet taka rodzina jak nasza, może być ruchana.

Generalnie w Polsce żyje się coraz gorzej, przybywa nam biedacka klasa średnia i ludzie nie wstydzą się już afiszować swoim sukcesem. A za rok, jak bozia dopomoże kupie sobie ogród dla żony.
#pokazauto #bmw #chwalesie #polskiedomy ##!$%@? #nieruchomosci #warszawa #ekonomia #gospodarka #polska #deweloperka #motoryzacja #pasta #heheszki
Pobierz Yanomal - Sytuacja na polskim rynku nieruchomości jeszcze nigdy nie była tak #!$%@?. ...
źródło: comment_OQ5nI85V4CGLlzZqTULvkUUrmo8m4RjC.jpg
  • 6
@Yanomal: widzisz, teraz żyje się gorzej, a nasze społeczeństwo będzie stawać się coraz bardziej roszczeniowe (przez te #!$%@? madki które rodzą przyszłe pasożyty w postaci brajanków i dżesik, które będą brały przykład z matki), to zobacz, co będzie za kilka lat. Ja bym jeszcze popracował kilka lat i potem kupił za te pieniądze mieszkanie za granicą i w #!$%@? razem z rodziną bym się ewakuował z tej gównolandii