Wpis z mikrobloga

@Zjakub7 nie wiem co z nią robiłeś, wiem tylko że nigdy nie miałem z nimi problemów, ostatnio kupiłem też sobie do domu 100szt 10zl dobra cena i przynajmniej nie generuje promila śmieci z gownianej przyjemności picia że słomki :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Gadgetztan: @Zjakub7: @Aokx: @Showse: @kawior2007: ale wiecie że zawsze po zepsuciu się słomki możecie wziąć drugą i po problemie? Taka słomka rozłoży się w ziemi pewnie w miesiąc, bez znaczenia czy byłoby ich 2 czy 5, plastikowa gniłaby przez dziesiątki lat, jak nie setki. Więc może kapelusz wam z głowy nie spadnie jak będziecie musieli skorzystać z dwóch słomek...

@Showse: @DulGukat: @epll: od 2021 już nie dostaniemy nigdzie plastikowych słomek. > Państwa członkowskie zakazują wprowadzania do obrotu wymienionych w części B załącznika produktów jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych oraz produktów wykonanych z oksydegradowalnych tworzyw sztucznych.

@zabrzo: da się zrobić ciut lepsze (odpowiednio droższe) ale nigdy nie będą tak samo funkcjonalne jak te plastikowe (m.in. ze względu na klej używany do słomek, który musi być dopuszczony do kontaktu