Wpis z mikrobloga

@Zjakub7: i tak nie masz wieczka, pij z kubeczka. Słomki są żeby pić napój w ruchu i nie wylać. W domu herbatę też pijesz przez słomkę, masz 10 lat? Za drugą słomkę powinni ci doliczyć 3zł za podejście do życia.
  • Odpowiedz
  • 680
@s_theCapt: No jeszcze zacznę jesc żarcie z maca jesc nożem i widelcem wtedy nie będzie ryzyka ze coś mi kapnie na rękę i np potem chwytając kubek go sobie #!$%@? tak jak ty swoją głowę o krawężnik
  • Odpowiedz
@Zjakub7: ja #!$%@?, wsadzałeś ją sobie w dupe czy co? XD Wczoraj byłem w maczku, wypiłem sobie szejka i mi się ta słomka nie rozmiękła ani nie połamała tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Zjakub7: @s_theCapt @thewickerman88 specjalnie kupuje najtańsze plastikowe słomki i używam non stop, dosyć tego eko terroru oszołomów. Jedna nawet grosza nie kosztuje i używam do wszytskiego, mając brodę jest to dosyć wygodne z każdego rodzaju napojem. A z metalową nie chciałoby mi się pierdzielic
  • Odpowiedz
@Zjakub7: To jest #!$%@? rak xD Nie wiem co za geniusz na to wpadł xD W Korei gdzie ekologia jest też na dosyć dużym poziomie masz normalne plastikowe słomki i wybór. Jak jesz na miejscu to dostajesz napój w kubku który jest wielokrotnego użytku i go potem odkładasz a jak na wynos to normalny papierowy.

I to ma sens a nie jakieś #!$%@? słomki xD

@s_theCapt: No szczególnie
  • Odpowiedz