Wpis z mikrobloga

Last set BEST SET :) Dzisiaj box squats 8x3 i rack pull 5x5, Na nagraniu właśnie ostatnie serie.

Box squats 265kg, za lekko było :D Pocisnąłem szybko trochę gubiąc technikę, ale nie było źle, szczególnie że obniżyłem skrzynie o 2cm, jeszcze 3cm muszę ją obniżyć aby mieć głębokość na zaliczenie. Nabieram już pewności i idzie to coraz lepiej :)

Speed rack pull 5x5 285kg u góry, tutaj praca nad wpychaniem biodra, czyli tym co najbardziej mi kuleje w ciągu. Poszło fajnie, chociaż wykończyło mnie to tragicznie.

Cały trening
Box squats 265kg 8x3
Rack pull 285kg 5x5
Reverse hypers 5x10
Band ham curls 3x30
Band AB - 3xMax

Ogólnie ćwiczę dopiero 4 tygodnie na maksa, wcześniej jak już pisałem miałem te ~2miesiące roztrenowania, w planach mam już za 2-3tygodnie sprawdził RAW (czyli w taśmach) siad. Żeby mieć punkt odniesienia, i wtedy po kolejnych 9tygodniach znowu test, i wtedy dopiero będzie wiadomo czy ćwiczę właściwie czy trzeba coś jednak zmienić.

#strongaf #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
IntruderXXL - Last set BEST SET :) Dzisiaj box squats 8x3 i rack pull 5x5, Na nagrani...
  • 17
to jest jakaś wersja speed Rack pull? Czy jak robię wolniej i ciężej mi idzie to znaczy, że mam za duży ciężar w rack pulle?


@markov90: Tak, to też "speed" rack pull , ma być szybko i dynamicznie, to jest ~50% 1RM + ~30% 1RM z gum.
szczególnie że obniżyłem skrzynie o 2cm, jeszcze 3cm muszę ją obniżyć aby mieć głębokość na zaliczenie


@IntruderXXL: To ile teraz masz wysokości, bo poprzednio jak pytałem to było 40cm plus gąbki?
I czy ja dobrze widzę, że jeszcze szerzej stoisz (niż jak z SBarem ostatnio siadałeś)?
To ile teraz masz wysokości, bo poprzednio jak pytałem to było 40cm plus gąbki?


@piotrb: Cholera zapomniałem liczby :P Ale, nie wiem na ile jesteś na bieżąco z moimi wpisami, ale używałem wcześniej ciągle skrzyni + 2 mat (każda po 5cm)... Tylko że teraz trenuje w dole stroju od siadów (powerlifting briefs) w celu ochrony bioder. I musiałem dodać trzecią matę (kolejne 5cm) bo inaczej miałem problem z zejściem do skrzyni.
a Ty jak czesto robisz rackpulle? jak czesto martwe ciagi?


@markov90: Naprawdę ciężko powiedzieć bo to nie jest regularne :P To zależy. Ale ogólnie martwe ciągi wykonuje 1-2x w tygodniu. Zawsze właśnie w dzień dynamic effort, czyli z gumami głównie, i to jest block/rack pull albo z ziemi. Różne warianty, różne zakresy.

No i w poniedziałki robię 1RM, wychodzi średnio że właśnie w 2 poniedziałki w miesiącu robię jakieś ciągi na