Wpis z mikrobloga

Dla tych płaczących, że rozwiązłe kobiety są bardziej krytykowane, niż mężczyźni, którzy mają zainteresowanie seksualne od wielu kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasada 80/20 tu też wchodzi w grę. Żeby tym kozakiem być trzeba mieć sporo bardzo pozytywnych cech, mocno wybić się na tle zdecydowanej większości mężczyzn, a żeby być rozwiązłą kobietą - wystarczy się nią urodzić i zdecydować, że się chce nią być.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #p0lka #badoo #tinder #heheszki #takaprawda #przemyslenia
Pobierz Xtreme2007 - Dla tych płaczących, że rozwiązłe kobiety są bardziej krytykowane, niż m...
źródło: comment_JQQUORyf4LB51sQqKiJhqUjy5CDhoDPM.jpg
  • 25
@Xtreme2007: Dla mnie to konpletnie bez sensu.
Nie widzę najmniejszego powodu dla ktorego facet:
- lubię sex i sypialbym z wieloma kobietami gdybym tylko mogl
mial byc moralnie inny od kobiety:
- lubie sex i sypiam z wieloma mezczyznami, bo mogę

Druga sprawa: kumpel z pierwszej pracy wyemigrowal do Azji i do tej pory tam siedzi. Dobrze zarabiajacy bialy czlowiek ma tam fajnie, dziewczyny same do niego zagaduja, inicjuja kontakt, itp.
@Xtreme2007: Adwokat diabła here: ale to, że coś jest trudno zrobić wcale nei znaczy, że jak ktoś to robi to nalezy mu się szacunek. Wklepać i skroić setkę ludzi na ulicy i nie zostać złapanym też wymaga pewnego sprytu, siły itd ale nie wiem czemu takiego śmiecia miałbym szanować. Tymczasem faceci, którzy wyrywają dużo kobiet cieszą się respektem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem czemu tak jest,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Xtreme2007: nie ma co tu tego krytykować, bo co za różnica czy ktoś ma jakies pozytywne cechy czy nie, skutek jest taki sam. Ludzie sypiają ze sobą bo chcą. Tylko w głowach mezczyzn którzy seksu nie mają jest, że to dla kobiety poniżające. Przecież powinna sypiać z nim a nie z tamtym xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Xtreme2007: Jego wywód jest sprzeczny. Jeżeli wyzywamy kogoś za jakieś zachowania, przedstawiamy swój stosunek do tych zachowań. A więc nam nie odpowiadają. A skoro nam nie odpowiadają, to powinniśmy być konsekwentni, inaczej będzie to trąciło hipokryzją. Skoro więc częste odbywanie stosunków seksualnych jest złe i zasługuje na nazywanie innych dziwkami, to mężczyzna zasługuje na to dokładnie w takim samym stopniu.

Możemy jednak pójść dalej. Kobieta, żeby wg tego typa czynić niemoralnie,