Wpis z mikrobloga

Mirki, miałem wizję. Jest rok 2050, na Wykopie przegrywy dalej odkrywają, że:
- kobiety lubią seks,
- kobiety wolą atrakcyjniejszych mężczyzn niż nijakich bądź szpetnych inceli,
- większe szanse na podryw masz, jeśli nie jesteś zahukanym mizoginem niezdolnym w realu wydusić z siebie trzech zdań.

Dalej co kilka dni pojawiają się "eksperymenty społeczne", w których obnażana jest niemoralność i dwulicowość "p0lek" (chociaż wówczas już modne będzie jakieś inne określenie). Oczywiście na przykładzie screenów z Tindera, czy co to tam wówczas go zastąpi, wykopki będą budowały swój obraz kobiety - każdej kobiety, podkreślam: każej. User przegryw69 wrzucił screena na którym wyraźnie widać, że kobieta go olewa, a na jego fake chad-koncie normalnie z nim pisze. Ergo, loszki to coorvy a ja jestem biedny chlip chlip. Moje nieudane życie jest winą kobiet, genów, otoczenia, ogólnie wszystkiego i każdego tylko nie moją XD

Zaprawdę powiadam wam, tak będzie.

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #bekazpodludzi #takaprawda
  • 35
  • Odpowiedz
gówno ich to powinno obchodzić XD


@MaGajwer: A ja ich w pewnym sensie rozumiem i popieram. Proszę bardzo, niech kobiety uprawiają seks z kim chcą i w dowolnej ilości partnerów - ale niech później mają odwagę się przyznać, jak stały partner zapyta o liczbę poprzedników. Ja swojego fiuta na śmietniku nie znalazłem i chcę odsiać kobiety, które mają do tego tematu lekkie podejście, a kłamstwa mi tylko utrudniają i
  • Odpowiedz
@MaGajwer: No, pominąłem istotny szczegół - nie mówiłem o zatwardziałych bywalcach tagu #przegryw, bo ci to już są straceni dla społeczeństwa. Miałem na myśli raczej tych, którzy domagają się tego, o czym napisałem, bo z tego co kojarzę to temat zakłamywania ilości partnerów też jest przez nich maglowany.
  • Odpowiedz
@Wolowinka: większość tinderowych eksperymentów z fake kontem chada dowodziło jedynie kłamstw normictwa o tym że gadaną, charakterem czy zainteresowaniami nadgonisz braki w wyglądzie. Były tematy w którym chad użalał się nad sobą (co podobno eliminuje kandydata) a mimo to wyrywał. W innym wyzywał, #!$%@?ł o rimmingu, a i tak wyrywał. Tu nie chodziło nawet o pokazanie hipokryzji kobiet że niby lecą one bardziej na charakter czy status społeczny niż tylko
  • Odpowiedz
@kompek usłyszysz przeszłość nie ma z znaczenia. Ja tak usłyszałem i co się okazało, miało być ich 3 a było ich więcej ilu dokładnie to już się nie dowiedziałem.
  • Odpowiedz
to jest takie szokujące przez fakt, że każdy #!$%@? jak to wygląd nie ma znaczenia w relacjach. A jak się udowodni coś przeciwnego to pyk - PRZECIEŻ TO NIC NOWEGO


@kasztanowcowiaczek: bredzisz. Tak mów tylko malutki ułamek ogółu. A wy się tych twierdzeń nielicznych czepiacie i robicie z nich swoją krucjatę xD
  • Odpowiedz