Wpis z mikrobloga

Mirki, miałem wizję. Jest rok 2050, na Wykopie przegrywy dalej odkrywają, że:
- kobiety lubią seks,
- kobiety wolą atrakcyjniejszych mężczyzn niż nijakich bądź szpetnych inceli,
- większe szanse na podryw masz, jeśli nie jesteś zahukanym mizoginem niezdolnym w realu wydusić z siebie trzech zdań.

Dalej co kilka dni pojawiają się "eksperymenty społeczne", w których obnażana jest niemoralność i dwulicowość "p0lek" (chociaż wówczas już modne będzie jakieś inne określenie). Oczywiście na przykładzie screenów z Tindera, czy co to tam wówczas go zastąpi, wykopki będą budowały swój obraz kobiety - każdej kobiety, podkreślam: każej. User przegryw69 wrzucił screena na którym wyraźnie widać, że kobieta go olewa, a na jego fake chad-koncie normalnie z nim pisze. Ergo, loszki to coorvy a ja jestem biedny chlip chlip. Moje nieudane życie jest winą kobiet, genów, otoczenia, ogólnie wszystkiego i każdego tylko nie moją XD

Zaprawdę powiadam wam, tak będzie.

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #bekazpodludzi #takaprawda
  • 35
  • Odpowiedz
@Wolowinka: myślę, że do 2050 roku przegrywy wyeliminują się ze społeczeństwa, a ich szansa na przekazanie genów jest praktycznie zerowa (chyba jedynie wchodzi w drogę gwałt, ale i wtedy bali by się podejść do kobiety( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@Wolowinka: No a prawaki spierać z lewakami tak samo narkotykizawszespoko będą ćpać XD #!$%@? sie zmieni przez 30lat w tym kraju wiec ten sam wysryw będzie tutaj
  • Odpowiedz
@Arado-Akbar: nie zrozumiałeś. Skoro chłop, który zalał kieszonkę życia jakiejś panience (nie jest przegrywem) i ma kaszojada przegrywa to nie jest kwestia genów tylko #!$%@? umysłowego ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@Keeis: nie porównuj obecnych czasów do tego co było 20-30 lat temu, wtedy akurat przegrywy miały większą szansę na przekazanie genów, a że warunki się zmieniły to cóż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wolowinka:

kobiety wolą atrakcyjniejszych mężczyzn niż nijakich bądź szpetnych inceli


Przecież faceci też wolą atrakcyjne kobiety, z tym że facet ma znacznie większe ciśnienie na ruchanie i bierze co leci ;)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Wolowinka: ja #!$%@? kolejny, który nie rozumie tego co mówią przegrywy. Może sam do nich nie należę, ale rozumiem co mówią i jakaś (nie całkowita wg mnie) racja w tym jest. Nikt nie demonizuje tego, zd kobiety lubią seks.
Jeśli nie wiesz o co chodzi to zapytaj a nie afiszujesz się niewiedza waćpanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Wolowinka: mnie zastanawiają te eksperymenty na tinderach i badoo, to musi miec jakieś podłoże homoseksualne, bo ani to śmieszne, ani mądre.
  • Odpowiedz
@Wolowinka: Przegrywy to tragedia i piszą często straszne wysrywy, ale gadanie o tym że "oooo odkryliście, że kobiety też lubią seks" to kompletnie unikanie tematu i ignorowanie problemu.

Ponieważ istnieje rzeczywisty problem, polegający na tym że ogromna ilość mężczyzn w młodym wieku dzisiaj nie może znaleźć partnerki. Może to spowodować masę innych problemów w społeczeństwie i większość osób nie ma o tym w ogóle pojęcia. Kiedy liczba mężczyzn w wieku 18-29, która nigdy nie miała partnera dochodzi do 30% to mamy spory problem. Ironiczne w sumie jak często lewica mówi o "toksycznej męskości" i o tym jak inni mężczyźni narzucają standardy i nie tolerują np. bardziej zniewieściałych itd. ale w momencie, kiedy jest mowa o problemach mężczyzn i prawiczkach, czy ogólnie ludziach, którzy nie radzą sobie w obecnym społeczeństwie (bo jest ono obecnie nakierowane na kobiety, albo raczej na kobiece cechy osobowości) itd. zaczyna się wyśmiewanie i poniżanie. Na tym się kończy konsekwentność.

Ogólnie zauważyłem, że bardziej mają oni problem z tym, że się im wmawia, że wygląd nie ma znaczenia i że liczy się wnętrze, kiedy rzeczywistość jest skrajnie inna. Mówi się im, że przez to że są mizoginistami itd. nie mogą znaleźć kobiety, kiedy podają przykład mężczyzny, który jest otwarcie seksistowski i rucha w najlepsze. I niestety mają racje. Ludzie lubią sobie wmawiać, że są dobrzy. Że skoro ktoś rucha i ma powodzenie, to znaczy że jest dobrym człowiekiem, a to nie jest zawsze (albo nawet w większości) prawda. Pozostaje też fakt, do którego wiele ludzi nie lubi się przyznać, że mimo naszego postępu technologicznego i humanistycznego, jesteśmy zwierzętami i mamy zwierzęce instynkty. Na podstawie zachowań zwierzęcych w stadach można bardzo łatwo ekstrapolować zachowania ludzi w grupach
  • Odpowiedz
@Wolowinka: Rok 2050 normictwo dalej nie rozumie, że:
- lubić seks a mieć kilkadziesiąt partnerów w wieku kilkunastu lat to nie to samo
- kobiety lecą na chady choć same są poniżej średniej bo mają dużo atencji od spermiarzy
- no jasne facet powinien być zawsze wygadany, inicjować rozmowę, narzucać tematy a kobieta leżeć i pachnieć
  • Odpowiedz
@Wolowinka: oczywiście że tak, przecież tu jedne przegrywy kreują i nakręcają drugich, na tym polega kółko adoracyjne spierdoxów, czym bez wątpienia jest wypok
  • Odpowiedz
normictwo dalej nie rozumie, że:

- lubić seks a mieć kilkadziesiąt partnerów w wieku kilkunastu lat to nie to samo


I przegrywy dalej nie rozumieją, że gówno ich to powinno obchodzić XD szczególnie, że i tak ich to nie dotyczy

- kobiety lecą na chady choć same są poniżej średniej bo mają dużo atencji od spermiarzy
  • Odpowiedz