Wpis z mikrobloga

Siemanko chciałem zadać takie niecodzienne pytanie wiele tutaj czytałem na temat sprzedazy coinsow jakims firma wszystko ok kasa jest itp ale nie o to chciałem zapytać jak to wyglada na drodze prawnej ? jest to oszustwo ? nielegalne przychody ? jak to można nazwać ? moze to byc traktowane jako darownizna ? przekazanie poswieconego czasu na grę? zawsze mnie to zastanawiało z góry dzięki za odpowiedzi
#fut
  • 4
@skywalker997: Jedyne co łamiesz to regulamin EA ( ͡° ͜ʖ ͡°) No chyba że zajmujesz się tym na 'stałe' to pasowałoby mieć działalność gospodarczą ale to by trzeba było sprzedawać z 10 milionów coinsów co miesiąc. Problemem jest jeśli sprzedajesz coinsy stale np na allegro i wtedy często ''konkurencja'' wymaga od ciebie zamknięcia biznesu bo inaczej wygryzą cię zgłaszając nieopodatkowane dochody ( ͡° ͜ʖ ͡
@typowy_seba98: nie masz racji. Taki tekst nic nie wnosi, będzie bez znaczenia dla sądu. @Raul777: Dokładnie tak, z tym że jest taka szansa że US lub potem sąd zinterpretują to jako działanie z góry nastawione na zarobek. Nie można sprzedawać rzeczy, której się nie posiada i w takim wypadku umowa/zobowiązanie jest nieważne. Odpowiedzialność solidarna wtedy zarówno po stronie kupującego jak i sprzedającego